Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podwyżka inflacyjna 2022 - Norwegia

Czytali temat:
rafael platek Łukasz Janecki N O boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Yvonne.. Riggman Marcin.1987 (1826 niezalogowanych)
4 Posty
Łukasz Janecki
(LukasJ)
Wiking
Witam wszystkich. Czy ktoś orientuje się może ile w tym roku wynosi minimalna podwyżka płac w Norwegii?? Może ktoś ma jakiś artykuł do którego można się odnieść. Wcześniej czytałem jakieś artykuły, ale nie mogę ich ponownie znaleźć, a znajomy mówił że słyszał w radiu o 3% które ma być absolutnym minimum nakreślonym przez rząd w związku dużymi podwyżkami inflacyjnymi w naszym życiu ,ale tutaj też nic nie moge znaleźć... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
LukasJ napisał:
Witam wszystkich. Czy ktoś orientuje się może ile w tym roku wynosi minimalna podwyżka płac w Norwegii?? Może ktoś ma jakiś artykuł do którego można się odnieść. Wcześniej czytałem jakieś artykuły, ale nie mogę ich ponownie znaleźć, a znajomy mówił że słyszał w radiu o 3% które ma być absolutnym minimum nakreślonym przez rząd w związku dużymi podwyżkami inflacyjnymi w naszym życiu ,ale tutaj też nic nie moge znaleźć... Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie W tym roku nie ma podwyżek oficjalnych. Taka była w tamtym roku i jest co dwa lata.
Więcej info na ten temat znajdziesz na stronie Norweskiej Inspekcji Pracy w zakładce minimalne wynagrodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok