Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

DARMOWY BILET. - Norwegia

Czytali temat:
Wojciech Swies Jan Maryjan mart enty N O boj fra oszlo Nauka Transport Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas Megip Riggman Myśliwy (1626 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Oddam za DARMO jeden bilet na lot z Oslo Gardermoen do Katowic.
Na dzisiaj 26-05-2022. godzina odlotu 22:25.
Odprawy jeszcze nie dokonałem, dlatego mogę zmienić nazwisko lecącego / tak myślę/.
Bilet jest elektroniczny i odprawa również.
CHĘTNE OSOBY /kto pierwszy ten ma/
proszę dzwonić >96660105<
Gabriel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Oddam za DARMO jeden bilet na lot z Oslo Gardermoen do Katowic.
Na dzisiaj 26-05-2022. godzina odlotu 22:25.

I co pstro, było i się zmyło...
Samolot odleciał z pustym miejscem, a później narzekacie iż nie ma chętnych, do oddania biletu za darmochę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Gratulacje...w koncu prace znalazles
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Gratulacje...w koncu prace znalazles
Nie, nie znalazłem żadnej pracy, niestety lub stety.
Nie miałem wyjścia i zostałem, ponieważ Norweski Właściciel Gruntu, na którym stoi moje auto i cały mój majątek ruchomy.
Zagroził mi iż zamówi kontener i załaduje cały dobytek na śmieci i obciąży mnie kosztami wywózki i utylizacji czy jak to się mówi inaczej.
Dlatego po zastrzyku zostałem w Norge, śpię w aucie i kombinuję jak koń pod górkę, co by noras nie spełnił tego co się odgraża.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
a czemu nie mozesz auta zezlomowac, podjedz do norsk gjenvinning czy metalco to ci przyjada i zabiora tego zloma, rzeczy na smietnik i masz juz spokoj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
a czemu nie mozesz auta zezlomowac, podjedz do norsk gjenvinning czy metalco to ci przyjada i zabiora tego zloma, rzeczy na smietnik i masz juz spokoj
NASTĘPNY NAĆPANY!!!.
Jak mogę zezłomować 10-letnie auto, z Ważnym jeszcze przez rok przeglądem, warte w skarbówce ponad 20-tys.koron!!!.
Skoro sam ostatnio włożyłem/ zamontowałem, NOWE SPRZĘGŁO!!!.
I tylko przez presję innego podobnego tobie, dałem zapchać pompowtryski, przez siłowe uruchamianie auta pseudo wspomagaczom.
W tym aucie mam drugie tyle co jest warte to auto.
A norg, podpuszczony przez polaczka DEBILA, chce co chce i muszę zostać NON STOP parę dni by go przekonać Osobiście do zmiany decyzji.
Może się dogadam i da mi odpracować koszty parkowania po 350-koron miesięcznie.
Ech pieprzysz jak naćpany, ot tak sobie, by tylko kogoś wkurzyć !!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
ten twoj zlom juz od pol roku jak nei dluzej nie jezdzi, kasy nie masz na naprawe to trzeba sie pozbyc bo bedziesz mial jeszcze wieksze koszty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
ten twoj zlom juz od pol roku jak nei dluzej nie jezdzi, kasy nie masz na naprawe to trzeba sie pozbyc bo bedziesz mial jeszcze wieksze koszty
I owszem nie jeździ i nie żaden złom!.
Nie jeździ tylko i wyłącznie, przez takich JAK TY i tobie podobnym.
Którzy z zazdrości i chciwości, niszczą głupimi doradztwami, wysiłek innych, by mieli jeszcze gorzej niż dotychczas.
Mało tego, ten przez kogo mam teraz takie a nie inne kłopoty, starał się zniechęcić norwega do tego, by i on zrobił to samo.
MOJE Fordzidło będzie jeszcze w tym roku sprawne "na nogach" i to NA ZŁOŚĆ takim polaczkom jak ty właśnie i ten milioner, który z chciwości by mieć więcej z miesiąca na miesiąc stracił ponad 100-tysięcy koron i szacunek innych zainteresowanych, nawet tego norwega.
A ja i tak powolutku, wykaraskam się z tej opresji.
----
Miał chałupę, 3-magazyny w stodole i prawie nieograniczony spory plac.
Za którą płacił norwegowi 15-tys. koron.
Było 5-pokoi po 2,5-koron.
Miał 5--lokatorów, którzy płacili po 2,5- tysiąca koron.
Miał i z chciwości i głupoty się ZESRAŁ!.
Ponieważ jeden lokator, zrezygnował z pokoju, na rzecz Oslo i nie miał zastępstwa, bo to wieś i bez auta nie da rady było tam mieszkać i dojeżdżać do pracy /do najbliższego sklepu jest 4,5-kilometra, do centrum tej wioski 3-kilometrów. Do Miasta Ski lub Ås ~8-km. i prawie wszędzie są bramki.
To DEBIL!, zażądał, byśmy mu pokryli tą stratę finansową i chciał za pozostałe pokoje po 3200-koron. /bo on sam, nie będzie już nikogo szukał na pusty pokój/.
Młodzi się nie zgodzili i zagrozili, że też się wyprowadzą jak zmieni im umowy, a ja miałem NÓŻ NA GARDLE, ponieważ akurat sprowadziłem sprzęgło i resztę części i SAM SOBIE montowałem podzespoły. To gdzie i jak, miałem się wyprowadzić. Chociaż szukałem jak poparzony pokoju i parkingu gdzie się dało.
To debilny polaczyna w szale, wymówił Norwegowi kompleksową umowę.
Norg z uśmiechem przyjął wymówienie i z grymasem szyderstwa powiedział, że WSZYSCY musimy opuścić jego posiadłość w trzy miesiące. Ponieważ z Nikim nie podpisze indywidualnych umów!!! i od tej decyzji nie ma już odwołania.
Gdy te słowa dotarły do DEBILA, to mało nie dostał zapaści.
NORWEG przy nas, nie zgodził się podpisać z nim nowej indywidualnej umowy.
I na miejscu, napisał pismo iż musi w ciągu miesiąca, opuścić bezwzględnie, wszystkie magazyny w stodole, a ja mam usunąć auto, gdy go naprawię. To pismo musieliśmy podpisać i za dwa dni przesłał nam pocztą kopie.
I tak dzięki własnej chciwości, DEBIL POLACZYNA! stracił bardzo dużo więcej, jak napisałem wyżej i również przy tej okazji, doprowadził MNIE DO OBECNEGO STANU.
Ech sobota, ładna pogoda, trzeba będzie się przebrać w robocze i do dzieła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
ten twoj zlom juz od pol roku jak nei dluzej nie jezdzi, kasy nie masz na naprawe to trzeba sie pozbyc bo bedziesz mial jeszcze wieksze koszty
I owszem nie jeździ i nie żaden złom!.
Nie jeździ tylko i wyłącznie, przez takich JAK TY i tobie podobnym.
Którzy z zazdrości i chciwości, niszczą głupimi doradztwami, wysiłek innych, by mieli jeszcze gorzej niż dotychczas.
Mało tego, ten przez kogo mam teraz takie a nie inne kłopoty, starał się zniechęcić norwega do tego, by i on zrobił to samo.
MOJE Fordzidło będzie jeszcze w tym roku sprawne \"na nogach\" i to NA ZŁOŚĆ takim polaczkom jak ty właśnie i ten milioner, który z chciwości by mieć więcej z miesiąca na miesiąc stracił ponad 100-tysięcy koron i szacunek innych zainteresowanych, nawet tego norwega.
A ja i tak powolutku, wykaraskam się z tej opresji.
----
Miał chałupę, 3-magazyny w stodole i prawie nieograniczony spory plac.
Za którą płacił norwegowi 15-tys. koron.
Było 5-pokoi po 2,5-koron.
Miał 5--lokatorów, którzy płacili po 2,5- tysiąca koron.
Miał i z chciwości i głupoty się ZESRAŁ!.
Ponieważ jeden lokator, zrezygnował z pokoju, na rzecz Oslo i nie miał zastępstwa, bo to wieś i bez auta nie da rady było tam mieszkać i dojeżdżać do pracy /do najbliższego sklepu jest 4,5-kilometra, do centrum tej wioski 3-kilometrów. Do Miasta Ski lub Ås ~8-km. i prawie wszędzie są bramki.
To DEBIL!, zażądał, byśmy mu pokryli tą stratę finansową i chciał za pozostałe pokoje po 3200-koron. /bo on sam, nie będzie już nikogo szukał na pusty pokój/.
Młodzi się nie zgodzili i zagrozili, że też się wyprowadzą jak zmieni im umowy, a ja miałem NÓŻ NA GARDLE, ponieważ akurat sprowadziłem sprzęgło i resztę części i SAM SOBIE montowałem podzespoły. To gdzie i jak, miałem się wyprowadzić. Chociaż szukałem jak poparzony pokoju i parkingu gdzie się dało.
To debilny polaczyna w szale, wymówił Norwegowi kompleksową umowę.
Norg z uśmiechem przyjął wymówienie i z grymasem szyderstwa powiedział, że WSZYSCY musimy opuścić jego posiadłość w trzy miesiące. Ponieważ z Nikim nie podpisze indywidualnych umów!!! i od tej decyzji nie ma już odwołania.
Gdy te słowa dotarły do DEBILA, to mało nie dostał zapaści.
NORWEG przy nas, nie zgodził się podpisać z nim nowej indywidualnej umowy.
I na miejscu, napisał pismo iż musi w ciągu miesiąca, opuścić bezwzględnie, wszystkie magazyny w stodole, a ja mam usunąć auto, gdy go naprawię. To pismo musieliśmy podpisać i za dwa dni przesłał nam pocztą kopie.
I tak dzięki własnej chciwości, DEBIL POLACZYNA! stracił bardzo dużo więcej, jak napisałem wyżej i również przy tej okazji, doprowadził MNIE DO OBECNEGO STANU.
Ech sobota, ładna pogoda, trzeba będzie się przebrać w robocze i do dzieła.


przeczytalem do polowy i dalej juz mi sie nie chcialo bo pierdzielisz 3 po 3

pozatym bylem dzis w Ås i jakos nie moglem znalesc tego twojego nowego domu o nazwie FORD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok