Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Viken - Norwegia

Czytali temat:
BOGUSKA M Jacek Duda Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O stanislaw koscielniak Onty_Ja_Gabriel_3. Gutagar 43 Remigiusz Kluska Blondynka99 Biulak (1420 niezalogowanych)
2 Posty

(ArtVentura21)
Wiking
Pandemia, granice zamknięte, wszyscy wiemy, jak jest...Ale jakos trzeba sobie radzic i walczyć z marazmem codzienności. W weekendy lubię wśiąść w auto i znależć jakieś ciekawe miejsce, gdzie można odpocząć od codzienności i złapać oddech.
Jakie miejsca w Viken polecacie? Wiem, ze jest tego dużo, ale zawsze można odkryć coś nowego Zdjęcia bardzo mile widziane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Michal99
(Michal99)
Wiking
Napisalem ale nie wiem why nie widac ...to probuje raz jeszcze
-Horten muzeum marynarki wojennej i fotografii z Moss to tylko prom, moze nawet ten na ''baterie'' i spacerek
-Hvaler i kilka wysepek na ktorych mozna odetchnac jakies 60 min od Moss a widoki zapieraja dech w piersi- polecam Kirkøy i Rødshue , ale i Asmaløy, Rolvsøy i inne
-Skjeberg - Solbergtårn i okoliczne helleristninger (Begeby )-jesli lubisz historie z czasow epoki brazu i vikingow , w okolicy rowniez ciekawe kregi calopalne Steinringfelt Hunn - jak lubisz gesia skorke i odrobine niepokoju ,-) - okolo 30 min od Moss kierunek Svinesund E6.
Jak cos jeszcze mi sie przypomni to dam Ci znac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok