Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Reguly a cisza nocna - Norwegia

26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Mam takie pytanie. Posiadam mieszkania w Oslo no i jest problem z sasiadami . Co wieczor po godzinie 22 sa ciagle halasy , w dzien jak wracamy z pracy jest spokoj ale wlasnie po 22 do godziny 4 nad ranem ciagle halas , jakie sa reguly ciszy nocnej w blokach osiedlowych w Norwegii? Bo to jest nie do zniesienia. Dzwonki o 3 nad ranem , uderzanie w drzwi mocne , jakies klotnie glosne , koles wyrzuca meble przez balkon pozniej podjezdza i je zbiera. Zglosic na policje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomy Nik
(Tomy)
Nowicjusz
Nie cackaj sie z nimi tylko i wylacznie dzwon na policje, bo jak zaczniesz zwracac im uwage to jeszcze cie oskarza o nachodzenie itp. Takie sytuacje tylko za pomoca policji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Mam to gdzies kto im to sponsoruje tez mnie fige obchodzi. Jak dzisiaj sie powtorzy to siegne po telefon i zglosze bo to typ cos ma z glowa zeby meble z mieszkania wyrzucac. Sa jakies zasady nie mieszkaja w buszu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Dzwoń na policję po to są.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Ja o sasiadach , ci o pannach. Co mnie obchodzi ze panny szukasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok