Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukuje modelek do przedluzania rzes - Norwegia

4 Posty
Vippe Extensions
(VippeExtensions)
Wiking
Witam serdecznie,

poszukuje chętnych dziewczyn/pań do zabiegu przedłużenia rzęs metoda 1:1. Dopiero zaczynam moja przygodę ze stylizacja rzęs lecz pomimo małego doświadczenia posiadam dużą wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Pewnie zastanawiasz się zatem dlaczego chce robić to za darmo?niestety jako osoba początkująca wykonuje aplikacje dużo wolniej niż dziewczyny z wiekszym doświadczeniem (ale rownie ladnie), cała aplikacja trwa ok 4 godzin.
Posiadam certyfikat Cristelle Lash University z ukończenia profesionalnego kursu przedłużania rzęs, potrafię dobrać długość i grubość rzęs tak, aby nie uszkodzić rzęs naturalnych.
Pracuje na produktach najlepszej jakości.
Wykonuje aplikacje dające efekt naturalny.
Posiadam niestety tylko jedno zdjęcie mojej pierwszej aplikacji, gdzie doklejone jest dopiero 40% rzes (wygladaja bardzo naturalnie, niestety nie posiadam zdjecia przed aplikacja dla porowniania).
Wiec jesli masz chcesz miec piekne rzesy i potrafisz "wylezec" 4 godziny to zapraszam ba priv


pozdrawiam, S



www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Beata 89ma
(Mychata1)
Wiking
Szkoda ze to tak daleko takto chętnie bym się skusila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
VippeExtensions napisał:
Witam serdecznie,

poszukuje chętnych dziewczyn/pań do zabiegu przedłużenia rzęs metoda 1:1. Dopiero zaczynam moja przygodę ze stylizacja rzęs lecz pomimo małego doświadczenia posiadam dużą wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Pewnie zastanawiasz się zatem dlaczego chce robić to za darmo?niestety jako osoba początkująca wykonuje aplikacje dużo wolniej niż dziewczyny z wiekszym doświadczeniem (ale rownie ladnie), cała aplikacja trwa ok 4 godzin.
Posiadam certyfikat Cristelle Lash University z ukończenia profesionalnego kursu przedłużania rzęs, potrafię dobrać długość i grubość rzęs tak, aby nie uszkodzić rzęs naturalnych.
Pracuje na produktach najlepszej jakości.
Wykonuje aplikacje dające efekt naturalny.
Posiadam niestety tylko jedno zdjęcie mojej pierwszej aplikacji, gdzie doklejone jest dopiero 40% rzes (wygladaja bardzo naturalnie, niestety nie posiadam zdjecia przed aplikacja dla porowniania).
Wiec jesli masz chcesz miec piekne rzesy i potrafisz \"wylezec\" 4 godziny to zapraszam
miejsce: Asker
tel. 40302851
pozdrawiam, Sabrina




...powinnaś zaproponować modelowanie brwi...
...na zdjeciu wyglądają ładnie...
...nasze najpiekniejsze na tym form maja z tym problem...
...jezeli nie wierzysz to zobacz galerie...
...brwi oczywiśc ie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
A czy panny wiedzą,iz doklejanie (przedluzanie) powoduje wypadanie naturalnych rzęs..? i czy warto na okolo 3 tygodnie sobie przedluzyc..? a pozniej patrzec na łyse koncowki powiek..? ktos chce zarabiac na ludzkiej krzywdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Vippe Extensions
(VippeExtensions)
Wiking
sorlandet napisał:
A czy panny wiedzą,iz doklejanie (przedluzanie) powoduje wypadanie naturalnych rzęs..? i czy warto na okolo 3 tygodnie sobie przedluzyc..? a pozniej patrzec na łyse koncowki powiek..? ktos chce zarabiac na ludzkiej krzywdzie.

ot polska mentalność, nie znam sie ale i tak sie wypowiem. Przedluzanie rzes NIE POWODUJE wypadania rzes. Oczywiscie trzeba dobrac odpowiednia grubosc i dlugosc szcztucznej rzesy i uzywac dobrego kleju. Znam dziewczyne, ktora ma rzesy od 8 lat i sciaga je czasem na chwile tylko po to aby zalozyc inny skret czy dlugosc i zawsze robi zdjecia- jej rzesy nic a nic sie nie zmienily. Z moimi po roku przedluzania tez wszystko okej pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Moje znajome raz sobie zrobily zabieg przedluzenia,juz wiecej nie chcialy pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Justyna Skorek
(mloda27)
Wiking
Sa zapisy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
a czesiowi też można wydłużyć???
rzęsy oczywiście
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
czesio2009 napisał:
a czesiowi też można wydłużyć???
rzęsy oczywiście


..a to jest jakaś różnca pomiędzy rzęsami damskimi a męskimi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Ja jestem za
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok