Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(bad harry)
Wiking
a i zapomniałem dodać że cała procedura trwa około 2 miesiące
tak że krokodyl jak był zajęty wcześniej tylko zarabianiem pieniążków to już nie zdąży

ale to nie problem , krokodyle zębów moją sporo
i podobno rosną im całe życie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Od kiedy lekarz dentysta jest w norwegi zadarmo?www.helfo.no/privatperson/dekning-av-hel.../Sider/tannlege.aspx Polecam szczegolnie zdanie HOVEDREGLEREN ER AT PASIENTER OVER 20ÅR SELV BETALER FOR DEN BEHANDLINGEN DE TRENGER. No ale ja jestem krotko w norwegi i jeszcze nie znam dobrze norweskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
jeżeli mnie pytasz , to co mnie obchodzi od kiedy i czy w ogóle jest za darmo ?
zęba leczysz w polsce a tam jest zadarmo .
nie obchodzi mnie jak NFZ rozlicza się z norkami . przypuszczam że wysyła tylko rachunek ile i za co .
wazne że to działa i mam to na piśmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
od kiedy leczenie zebow w polsce jest za darmo

za darmo to Ci moga wyrwac i to w naglej potrzebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
bad harry napisał:
jeżeli mnie pytasz , to co mnie obchodzi od kiedy i czy w ogóle jest za darmo ?
zęba leczysz w polsce a tam jest zadarmo .
nie obchodzi mnie jak NFZ rozlicza się z norkami . przypuszczam że wysyła tylko rachunek ile i za co .
wazne że to działa i mam to na piśmie


i co juz sobie w polsce wyleczyles na podstawie tego pisma ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
i tu się fiona mylisz ............dużo zabiegów jest darmo a do niektórych trzeba dopłacić .
jak chcesz sobie wstawić złote to nie licz że król haakon to pokryje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
Fiona66 napisał:
bad harry napisał:
jeżeli mnie pytasz , to co mnie obchodzi od kiedy i czy w ogóle jest za darmo ?
zęba leczysz w polsce a tam jest zadarmo .
nie obchodzi mnie jak NFZ rozlicza się z norkami . przypuszczam że wysyła tylko rachunek ile i za co .
wazne że to działa i mam to na piśmie


i co juz sobie w polsce wyleczyles na podstawie tego pisma ?



szczerze powiem że nie było dużo ubytków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
nadal nie wiem, czy sobie cos juz w polsce wyleczyles (planujac wczesniej) na podstawie tego pisma, czy dopiero masz zamiar wyleczyc

w sumie nic mi do tego, ale dobrze by bylo, zebys swoja teorie poparl czyms wiecej niz pismem.

bo ja wiem, ze mozna sobie zalatwic przeniesienie leczenia do polski, ale to nie ta bajka, co o wyjezdzie i wyleczeniu sobie zabkow na koszt norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Fiona66 napisał:
od kiedy leczenie zebow w polsce jest za darmo

za darmo to Ci moga wyrwac i to w naglej potrzebie


   Nie jest tak źle, co nieco nam przysługuje.
www.nfz-kielce.pl/pacjenci/stomatologia.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Tomasz: Pracuję i jestem ubezpieczony w Norwegii. Mam problemy zdrowotne i z tego powodu dostałem tutaj zwolnienie lekarskie. Czy mogę przyjechać do Polski żeby kontynuować leczenie? Jeśli tak to co muszę zrobić żeby w Polsce leczyć się bezpłatnie? Czy zwolnienie lekarskie wystawione przez lekarza polskiego w Polsce będzie uznawane w Norwegii przez norweskiego pracodawcę? Czy żeby je dostarczyć pracodawcy muszę zrobić to osobiście i w tym celu jechać do Norwegii, czy mogę je wysłać pocztą lub dostarczyć w jakiś inny sposób?

Adam Miłkowski: Jeśli chodzi o zwolnienie lekarskie to zwolnienia z Polski są honorowane na zasadach określonych w przepisach o koordynacji lecz odpowiada za to Zakład Ubezpieczeń Społecznych, gdzie proszę zwrócić się z zapytaniem. Na podstawie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego może Pan korzystać ze świadczeń u świadczeniodawców posiadających umowy z NFZ z tych świadczeń, których nie będzie można odłożyć w czasie na czas po powrocie do Norwegii, chyba, że dostanie Pan formularz E112 na podstawie, którego będzie pan mógł korzystać ze świadczeń w pełnym zakresie jako przysługuje polskim ubezpieczonym i na zasadach ich obowiązujących.
Wycinek z jednego z wielu zapytan na necie do specjalistow od ubezpieczen. Wystarczy wpisac w google.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok