Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Marcin Krukowski emilia wilczewska *** *** Bartek Brzyśkiewicz Marek P Mateusz Matias Mariusz0o halotunowa SzczepanS Ann31 Marian Zamojski Monika J Kasia :) (21611 niezalogowanych)
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
Hilton taki dlugi korek ze spirala jakby. Znalazlam juz na polskich stronach. To ma byc w smoczku. Kubek-niekapek . Mlody ma nowa zabawke. Choruje mi od 2 dni. Jakis wirus i mam mu nie podawac zadnych lekow, tylko ma siedziec w domu, a za tydzien na kontrole. Gardlo i katar. Ma 6 miesiecy. Na rece nie, do zabawek nie, do lozeczka nie i tak caly dzien. Jeki i placze. A ja juz w srodku gotuje. No i chwala za niekapka, bo w koncu sie czyms zajal! Bardzo fajna rzecz. Naprawde nie kapie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
A jaki ma katar? Zielony? To nie wirus tylko bakteria. obserwuj, bo moze dopiero byc zielony. Nie wypowiadam sie wiecej na temat norweskich lekarzy, bo chyba na AM w Polsce to... to by sie nawet nie dostali Jak katar bedzie zielony to trzeba bactrim podac ( to nie jest antybiotyk). Oczywoiscie nie traktuj mojej rady jak rady lekarskiej, ale zwróć na to uwage.
Wiem ze nie kapie przerobiłam tez nawet kubki niekapki. Szkosa ze nie ma talerzy i misek niekapków hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(cekinek)
Początkujący
Hilton na razie wydzielina jest przezroczysta. Dostane w razie czego ten lek tutaj bez recepty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Oj, tego to ja nie wiem. szczerze mówiąc to w norweskiej aptece kupiłam tylko raz paracet w płynie dla małej i nie wzieła, bo gorzki jak bleee, dlatego mama przysyła mi nurofen o smaku pomarańczowym. Bactrim w PL jest na recepte, warto to miec, bo dzieci czesto łapia jakaś bakterie, a to pomaga.
Jak mała miała robaki, to o dziwo w aptece tutaj dostałam bez recepty "vermox", ale dobrze ze przeczytałam dawkowanie w internecie, bo według aptekarki ( nie wiem czy to farmaceutka była, chyba nie) i instrukcji w pudełku to by nie zadziałałao w etapie, w ktorym było moje dziecko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta Góraj
(marta1121)
Wiking
Hej,
mam male pytanko jestem w 36 tyg. ciazy i będę rodziła we fredrikstad...czy któraś moze już tam rodziła i może powiedzieć jak tam jest?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Ania Z
(MAŁA MI)
Wiking
Dziewczyny,

ja rodzilam moja corcie prawie 6 miesiecy temu. Planowlam w Norwegii jednak jak to w zyciu wyszlo inaczej Nie zaluje choc opieke w czasie ciazy mialam bardzo dobra. Na poczatku to 22 tygodnia chodzilam do ginekologa a potem do lekarza rodzinnego Mialam 3 razy robione USG i za zadne nie placilam. Z innych badan to tylko mocz i krew. Zycze powodzenia Ja jestem totalnie zakrecona i zakochana w swoim maluszku. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok