Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wędkowanie na rzece , Vorma - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Batóg Jan Maryjan GRZEGORZ SOBÓR Kasia K Waldii Waldii Pawel Danek seba seba defenderr bor11 Piotr Swiety (1396 niezalogowanych)
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
Czesc , prosze o pomoc , bo w regulaminie wyczytalem ze jest zakaz połowu do konca 31 stycznia , dokladnie chodzi o to :

§ 2. Bestemmelse for fisket
Redskapsbruk – Det er kun tillat å bruke stang og håndsnøre
Sonefredning – Alt fiske er forbudt på strekningen fra 50 m ovenfor dam ved Svanfoss
og ned til 50 meter nedstrøms dammen
Fisketid – Alt fiske er forbudt i perioden fra og med 15. oktober til og med 31. januar

Minstemål for harr er 35 cm og for ørret 30 cm. Fisk under minstemålet skal settes ut
igjen, så vidt mulig uskadd


A na głowej stronie na intaur , nie pisze nic. a ja karte mam wykupiona do konca roku ,

Prosze o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
donieq napisał:
Czesc , prosze o pomoc , bo w regulaminie wyczytalem ze jest zakaz połowu do konca 31 stycznia , dokladnie chodzi o to :

§ 2. Bestemmelse for fisket
Redskapsbruk – Det er kun tillat å bruke stang og håndsnøre
Sonefredning – Alt fiske er forbudt på strekningen fra 50 m ovenfor dam ved Svanfoss
og ned til 50 meter nedstrøms dammen
Fisketid – Alt fiske er forbudt i perioden fra og med 15. oktober til og med 31. januar

Minstemål for harr er 35 cm og for ørret 30 cm. Fisk under minstemålet skal settes ut
igjen, så vidt mulig uskadd


A na głowej stronie na intaur , nie pisze nic. a ja karte mam wykupiona do konca roku ,

Prosze o pomoc



Dodam ze chodzi mi dokladnie o to :

www.inatur.no/fiske/50f70e2ae4b00118f183...ke-i-vorma-og-glomma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
bor11
(bor11)
Początkujący
donieq napisał:
Czesc , prosze o pomoc , bo w regulaminie wyczytalem ze jest zakaz połowu do konca 31 stycznia , dokladnie chodzi o to :

§ 2. Bestemmelse for fisket
Redskapsbruk – Det er kun tillat å bruke stang og håndsnøre
Sonefredning – Alt fiske er forbudt på strekningen fra 50 m ovenfor dam ved Svanfoss
og ned til 50 meter nedstrøms dammen
Fisketid – Alt fiske er forbudt i perioden fra og med 15. oktober til og med 31. januar

Minstemål for harr er 35 cm og for ørret 30 cm. Fisk under minstemålet skal settes ut
igjen, så vidt mulig uskadd


A na głowej stronie na intaur , nie pisze nic. a ja karte mam wykupiona do konca roku ,

Prosze o pomoc

Idź do sklepu i kup sobie. Ryb do wyboru i koloru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Tomasz Batóg
(donieq)
Nowicjusz
odpowiedz bardzo na temat...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok