opcja najtańsza z możliwych : wymiana uszczelniaczy zaworów ( zakładając ze to one są przyczyną zużycia oleju). Można to zrobić BEZ DEMONTAZU głowicy silnika.. i wtedy sprzedac.. ale to tzw "leczenie syfa pudrem"...
10 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI CIESLE KONSTRUKCYJNI/STAVANGER BUDOWA DOMU * STAWKA 290 KR /H, WYPŁATA 2 X W MIESIĄCU * MOŻLIWOŚĆ PRACY 54 H TYGODNIOWO * DODATEK DZIENNY 250 KR * PROJEKT WSTĘPNIE DO KOŃCA ROKU 2026 * ZAPEWNIONE ZAKWATEROWANIE W CENIE 500 KR/TYDZIEŃ KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 aga@consentra.no