Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wizyta u lekarza-rejestracja - Norwegia

12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
Witam..potrzebuje informacji na temat umawiania wizyty u lekarza 1go kontaktu...mianowicie mezulek jest chory znalezlismy juz lekarza,,,ale nie wiemy jak umowic wizyte...czy telefonicznie czy moze przez internet rownez mozna????jesli tak to w jaki sposob>Z gory.dzieki za info)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
Jest taki sposób na stronie każdej przychodni. Rejestrujesz wizytę dostajesz sms potwierdzający a później termin wizyty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
Dzieki bardzo i tu zaczyna sie problem,,wyczytalam wlasnie,ze od 1go nastepnego miesiaca lekarz staje sie dopiero twoim lekarzem,,znalazlam przychodnie..chce sie zarejestrowac a tu problem,pewnie wlasnie dlatego ze nie ma pacjenta na liscie nie mozna zalozyc konta w przychodni...a co w takim przypadku..wiesz ze jak facet chory...to juz koniec swiata i pewnie zemrze))) pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
IzaBo napisał:
Dzieki bardzo i tu zaczyna sie problem,,wyczytalam wlasnie,ze od 1go nastepnego miesiaca lekarz staje sie dopiero twoim lekarzem,,znalazlam przychodnie..chce sie zarejestrowac a tu problem,pewnie wlasnie dlatego ze nie ma pacjenta na liscie nie mozna zalozyc konta w przychodni...a co w takim przypadku..wiesz ze jak facet chory...to juz koniec swiata i pewnie zemrze))) pzdr


Jak ubezpieczony na życie to się nie przejmuj, tylko mu nie mów o tym bo franca zrobi Ci na złość i nie zejdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Joseph napisał:
IzaBo napisał:
Dzieki bardzo i tu zaczyna sie problem,,wyczytalam wlasnie,ze od 1go nastepnego miesiaca lekarz staje sie dopiero twoim lekarzem,,znalazlam przychodnie..chce sie zarejestrowac a tu problem,pewnie wlasnie dlatego ze nie ma pacjenta na liscie nie mozna zalozyc konta w przychodni...a co w takim przypadku..wiesz ze jak facet chory...to juz koniec swiata i pewnie zemrze))) pzdr


Jak ubezpieczony na życie to się nie przejmuj, tylko mu nie mów o tym bo franca zrobi Ci na złość i nie zejdzie.

debil

po 16 mozesz isc na legevakt takie pogotowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
ja go ulecze Norwescy lekarze moga leciec z encyklopedji,,,to ja tez chyba dam rade)a tak na powaznie...to nie wiem co teraz poczac...chyba zostaje na pogotowie pojechac...tylko teee kolejki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Izabela Bo
(IzaBo)
Wiking
DZieki)) tylko to nam pozostaje)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
IzaBo napisał:
DZieki)) tylko to nam pozostaje)

Zamiast marnować czas na czekanie w kolejce na legevakt, lepiej bezpośrednio do fachowców się udać:


www.andas-begravelsesbyra.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
IzaBo napisał:
ja go ulecze Norwescy lekarze moga leciec z encyklopedji,,,to ja tez chyba dam rade)a tak na powaznie...to nie wiem co teraz poczac...chyba zostaje na pogotowie pojechac...tylko teee kolejki
zadwon i zamow wizyte ,wyznacza godzine
nie bedzie kolejek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
IzaBo napisał:
ja go ulecze Norwescy lekarze moga leciec z encyklopedji,,,to ja tez chyba dam rade)a tak na powaznie...to nie wiem co teraz poczac...chyba zostaje na pogotowie pojechac...tylko teee kolejki

Leczenie pacjentow nie jest trudne. Zrob szybki, zaoczny kurs lekarski i zostaniesz dobrym specjalista. Bedziesz mogla leczyc kazdego hipochondryka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok