Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1150 niezalogowanych)
4 Posty
jasmin mazur
(jasmin44)
Wiking
dzieki wszystkim za informacje.pozostalo mi czekac.pozdrawiam.jak cos bede wiedzial to napewno sie odezwe to bedzie przestroga dla takich nierozsadnych ludzi jak ja .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Mniemam iż dotrzymasz Swego słowa...!!! .

Tak na marginesie ...
ILEŻ to trzeba wyduldać ...by we krwiech było aże tyle tychże promili...!?!?! .
I jaki w Twoim przypadku był czas od ostatniej dawki do momentu zatrzymania...?

Tylko nie pisz iże nie pamiętasz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
ciekawski ciekawski
(ciekawski)
Stały Bywalec
mandat w wysokosci 10% wyplaty rocznej,oczywiscie brutto.
30 dni zbijania palet.
I nie ma zadnej znizki ze jestes jedynym zywicielem rodzin.
A to z prostego powodu ze mozesz odsiedziec w czasie twoich wakacji a masz ich 5 tygodni, tak ze starczy.
Zakaz robienia (w twoim przypadku) prawojazdy na min 24 miesiace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin gradowski
(gedziu)
Wiking
pomocy!mialem stluczke 6(szesc) tygodni temu!gosc mi wjechal w bok i mam krzywe auto!zanioslem papiery do mojej firmy(gjensidige) i nic!!chodze tam pytam,a oni ze mam czekac na sygnal od firmy sprawcy!!ile jeszcze?rok?co robic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
gedziu napisał:
pomocy!mialem stluczke 6(szesc) tygodni temu!gosc mi wjechal w bok i mam krzywe auto!zanioslem papiery do mojej firmy(gjensidige) i nic!!chodze tam pytam,a oni ze mam czekac na sygnal od firmy sprawcy!!ile jeszcze?rok?co robic
Oj wiem ze tutaj to trwa i to bardzo dlugo! Niestety musisz ich nachodzic i dawac do zrozumienia ze nie odpuscisz. Rozumie ze auto bylo rozbite nie z Twojej winny i Politi stwierdzila to jedboznacznie wiec wstawiaj smialo do warsztatu a oni napewno przyspiesza sami sprawe.Kolega czekal 4 tygodnie na rzeczoznawce ale tylko dlatego ze szef Opla zadzwonil po niego bo w innym razie pewnie poczekalby jeszcze 4 nastepne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Mam znajomego ktory byl w podobnej sytuacji...
A wiec sprawa odbyla sie po roku... min dostal 28dni aresztu ... lecz zamienil to na areszt domowy w takim samym wymiarze dni... a wygladalo to tak ze mogl pracowac 40godzin tygodniowo, do tego 5 godzin wolnego w ciagu tygodnia.
i oczywiwscie kontrole praktycznie kazdego dnia w pracy i w domu czy nie pije nie cpa itd itp...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok