Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Gdzie podpisać umowę AutoPass? - Norwegia

30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Mieszkam w okolicach Drammen, jednak bedę codziennie jeździł do pracy do Oslo i chcę podpisać umowę AutoPass aby jeździć bez płacenia.Mam pytanie gdzie można podpisać taką umowę i jak wygląda korzystanie z tej naklejeczki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Na każdej stacji ESSO można podpisac umowę, kupic briker, nakleic na szybę i jeździc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Mozesz tez przez neta.Niestety jezdzic bez placenia sie nie da,jak to napisales,hihihiihiihihiihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
No dobra to wiem gdzie kupic,ale jesli chodzi o placenie to dostaje jakies faktury na moj adres w Norwegii czy jakos zasila sie konto i od tego mi kr znikaja?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Podpisujesz umowę na np. 700 koron ( to jest 50 przejazdów). Przychodzi do ciebie faktura na adres który podajesz w umowie. Faktura przychodzi po wykorzystaniu 50 przejazdów lub ciut wcześniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Dobrze rozumiem, ale po co ta faktura jesli ja wykupilem i zaplacilem 700kr za umowe?czy ja wirtualnie kupuje autopass za 700kr i co wyjezdze to place?i czy ten autopass obowiazuje na terenie calej Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Umowę podpisujesz na czas nieokreślony. Na stacji płacisz za briker (chyba 200 koron) i więcej nic. Za przejazdy dostajesz fakturę. Prościej już nie umiem wyjaśnic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Sylwia N.
(psculkas)
Wyjadacz
na autopassie mozesz jezdzic po calej norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Dziękuę bardzo za pomoc i niech sie Pani nie denerwuje potrzeba mi tylko prostych informacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Nie denerwuję się, tylko prościej już nie umiem wyjaśnic. Stwierdziłam fakt. Jeśli pomogłam to dobrze, jeżeli nie to trudno. Następnym razem postaram się bardziej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok