Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie bo mnie bardzo nurtuje.Wjeżdzając do Oslo jadąc dalej na Grorud oraz przy powrocie łapią mnie trzy kamery robiące zdjęcia i teraz kwestia czy płace tylko podczas wjazdu czy za wszystkie zrobione zdjęcia jeżdżąc po Oslo?i to juz koniec pytań na dziś.Dziękuję wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Tutaj nie pomogę, bo nie jeżdżę po Oslo. Ale są na pewno inni którzy jeżdżą i znają odpowiedź na Twoje pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Dziękuję, bardzo mi Pani pomogła i teraz serio ktoś może jeździ i napisze mi na ten temat bo z tego co wiem w Oslo dzieją się różne dziwne rzeczy.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Nie mam klipa ale place za kazda przejechana bramke i tak napewno jest tez gdy ma sie umowe. Mozesz 15 razy przejezdzac w ciagu godziny i tyle razy zaplacisz. Wjezdzasz od strony dramen i potem od stronu grorud wiec placisz 2 razy za wjazd do oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
a tak z ciekawości opłacając wcześniej to AutoPass jest cokolwiek taniej, czy tak samo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
A widzicie trzeba czytac co chce sie podpisac!!! napisalem nie prawde -kazdy kto ma umowe moze w ciagu godzziny przejezdzac bramki ile chce a zaplaci za jeden przejazd. poczytam jeszcze,hihiihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Uzytkownik z umowa placi za 60 przejazdow miesiecznie,poczawszy od 61 przejazdu do konca miesiaca nie placi nic.hihihihii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Z umowa mamy 20% rabat na przejazdy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok