Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
AndrzejAS AS Emil Moderator Wujin (4218 niezalogowanych)
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
No tak, coz masz teraz pisac.? Tyle lat wiary w cuda tuska ,a tu klapa.Teraz pozostalo ci to samo ,co robi kazdy zlodziej ,z tuskiem wlacznie,czyli staniecie na czele pogoni za zlodziejem.
Tak, jak tusk najpierw naslal prokurature i ABW na „Wprost” ,a na konferencji prasowej przekonywal ,ze jest za jawnoscia i opublikowaniem nagran.
W taki sposob konczy sie krolestwo klamstwa i obludy. Cala misternie utkana konstrukcja wali sie w drobny mak pod ciezarem oskarzen.Co ciekawe nie Kaczynski czy Macierewicz ich oskarza,oskarzaja sie sami wlasnymi slowami.Sami mowia,ze klamali w dzien i w nocy,a panstwo ktore budowali bylo jedynie teoretycznym,bylo panstwem na niby,bylo jedynie narracja wymyslona przez jakiegos cwanego pijarowca. Jedyne czego nie ma na niby w tym panstwie to dramat ludzi,dlugi do splacenia,brak emerytury ,katastrofy,
smierc prezydenta i hanba tych wszystkich ktorzy dali sie nabrac tym bazarowym oszustom i przez siedem lat glosowali na gre ze spoleczenstwem w trzy karty albo inne piramidy typu amber gold.
Gre za ktora dlugo jeszcze beda placic wlasnymi,a nie wirualnym pieniedzmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nic ci się Jebinie nie poprawi, ani nie rozjaśni
dopóki nie uwierzysz w słowa arcybiskupa Życińskiego
ci ludzie już tak z domów przychodzą wychowani, ze środowiska
czyli z Narodu Polskiego
i to ci ludzi kiedyś pchali się do seminariów
a teraz do wszelakich partii
do koryta
bo tam się grabi do siebie
a jak już chcesz oszołomie oceniać wypowiedzi
to oceniaj merytorycznie
i wal świrze, że
Polsza to nie ch.., d..., i kamieni kupa
to nie prawda, że Polaki mają mentalność murzynów
że to państwo, czyli Polsza już nie istnieje
że od paru lat obciąga Polsza lachę Yankesom
itp
a nie cieszysz japę, że ktoś gdzieś prawdę podsłuchał
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
cytujesz swojego gury co nawet nie posiada polskiego pesel i nip
Applebaum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
AdrianLapinski napisał:
Witam,
planuję wyemigrować do Norwegii,
obecnie jestem od ponad roku w UK(syf, kiła, mogiła).
jak wygląda życie w NO? chodzi mi o podejście ludzi, czy są równie otępiali jak w UK ?
które miasto polecacie ?
w planach mam Bergen, ale że nie znam nikogo w NO, więc jest mi to ryba gdzie się osiedle.
Czy z językiem ang. można znaleźć pracę bez pośrednictwa? gastronomia od A do Z+sushi i remonty wykończenia (gładzie, malowanie, K/G)

pozdrawiam


Odpowiem Ci dosc krotko: jesli Twoja mocna strona jest cierpliwosc i masz zapedy masochistyczne to ten kraj jest jak najbardziej dla Ciebie . Zasmuce cie, ale ludzie sa bardziej otepiali: zalatwienie sprawy urzedowej zajmuje kilka tygodni, gdzie w UK masz to zalatwione w przeciagu kilku dni, znalezienie pracy bez kwalifikacji w UK od 3 dni do 2 tygodni, w Norwegii od 3-12 miesiecy, znalezienie mieszkania UK: 1-2 miesiace, Norwegia: od pol roku wzwyz , znalezienie pracy odpowiadajacej twoim kwalifikacjom: UK: pol roku, Norwegia: 2-3 lata. Poziom rozmow w miejscu pracy rdzennego brytyjczyka i rdzennego norwega prawie identyczny. Reasumujac, ten kraj ma wiele mozliwosci, ale Cierpliwosc stoi na pierwszym miejscu. Musisz sobie dac czas na nauke jezyka, bo z angielskim daleko tu nie zajdziesz i w miedzyczasie wyrabiac sobie kontakty ulatwiajace Ci pozniejsze funkcjonowanie w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Draku napisał:
AdrianLapinski napisał:
Witam,
planuję wyemigrować do Norwegii,
obecnie jestem od ponad roku w UK(syf, kiła, mogiła).
jak wygląda życie w NO? chodzi mi o podejście ludzi, czy są równie otępiali jak w UK ?
które miasto polecacie ?
w planach mam Bergen, ale że nie znam nikogo w NO, więc jest mi to ryba gdzie się osiedle.
Czy z językiem ang. można znaleźć pracę bez pośrednictwa? gastronomia od A do Z+sushi i remonty wykończenia (gładzie, malowanie, K/G)

pozdrawiam


Odpowiem Ci dosc krotko: jesli Twoja mocna strona jest cierpliwosc i masz zapedy masochistyczne to ten kraj jest jak najbardziej dla Ciebie . Zasmuce cie, ale ludzie sa bardziej otepiali: zalatwienie sprawy urzedowej zajmuje kilka tygodni, gdzie w UK masz to zalatwione w przeciagu kilku dni, znalezienie pracy bez kwalifikacji w UK od 3 dni do 2 tygodni, w Norwegii od 3-12 miesiecy, znalezienie mieszkania UK: 1-2 miesiace, Norwegia: od pol roku wzwyz , znalezienie pracy odpowiadajacej twoim kwalifikacjom: UK: pol roku, Norwegia: 2-3 lata. Poziom rozmow w miejscu pracy rdzennego brytyjczyka i rdzennego norwega prawie identyczny. Reasumujac, ten kraj ma wiele mozliwosci, ale Cierpliwosc stoi na pierwszym miejscu. Musisz sobie dac czas na nauke jezyka, bo z angielskim daleko tu nie zajdziesz i w miedzyczasie wyrabiac sobie kontakty ulatwiajace Ci pozniejsze funkcjonowanie w Norwegii.

tośta się Polaki wymienili pomysłami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
napisalem jak jest, a ty jasta nie Polak? to kto w takim razie: syn ciapatego i Polki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no ale jak on od ponad roku nic w UK nie znalazł
to co on znajdzie w Norge
synu z dwóch Polaków zrodzony
rowery, silniki do motorówek, marlboro, ukraiński płyn do spryskiwaczy w butelkach z napisem
polska wódka 6 razy destylowana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Nowicjusz
hehe to nie znajdzie pracy w takim razie . Ok, nie karmie trolli, az tak mi sie nie nudzi w niedziele.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Draku napisał:
napisalem jak jest, a ty jasta nie Polak? to kto w takim razie: syn ciapatego i Polki?
jasta to pomieszanie ku..y z mulem,a jak sie to pomiesza to wychodzi drut kolczasty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok