Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
AndrzejAS AS Emil Moderator Wujin (4235 niezalogowanych)
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
Optymus_anihilacja napisał:
To juz szybciej w polsce Tu przeciez wiekszosc ze wsi. Swoj swojego nie ponizy
Musicie napisac co tak naprawde potraficie robic i w czym czujecie sie najlepiej.
Tylko nie pisz, ze na przyklad w dresie lub marynarce- chodzi mi raczej o wykonywana prace.


no ale jak jemu naprawdę lepiej w dresie????? albo w skórze na ten przykład? nie bądź taki nietolerancyjny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a nie mówiłem, że wszystkie Polaki się zlecą pomagać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
robertpiechowski napisał:
Witam Wszystkich

Chciałbym wraz z moją rodziną wyjechać na stałe do Norwegii. Nie mamy jednak żadnego kontaktu na początek, żadnych znajomych, nie wiemy nic o tym jak zacząć i gdzie. Jeśli ktoś może poradzić cokolwiek lub gdzie można się zgłosić w celu uzyskania pomocy tuż po przyjeździe to bardzo prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam
pier......l Norge -jedz do Stanow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
sebaseba napisał:
robertpiechowski napisał:
Witam Wszystkich

Chciałbym wraz z moją rodziną wyjechać na stałe do Norwegii. Nie mamy jednak żadnego kontaktu na początek, żadnych znajomych, nie wiemy nic o tym jak zacząć i gdzie. Jeśli ktoś może poradzić cokolwiek lub gdzie można się zgłosić w celu uzyskania pomocy tuż po przyjeździe to bardzo prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam
pier......l Norge -jedz do Stanow




tak tak
zróbmy taką wymianę - obama do Polski a robert do stanów
na pewno się nie połapią - sztuka jest sztuka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Jason Bourn
(pytor09)
Nowicjusz
kolego, jestem tu od niecałego roku i spokojnie sobie czytam fourum ale masz 1000% racji zę jeden drugiego by tu otruł.fajnie się uśmiałem bo mam wkurwa dziś, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adrian Łapiński
(AdrianLapinski)
Wiking
Witam,
planuję wyemigrować do Norwegii,
obecnie jestem od ponad roku w UK(syf, kiła, mogiła).
jak wygląda życie w NO? chodzi mi o podejście ludzi, czy są równie otępiali jak w UK ?
które miasto polecacie ?
w planach mam Bergen, ale że nie znam nikogo w NO, więc jest mi to ryba gdzie się osiedle.
Czy z językiem ang. można znaleźć pracę bez pośrednictwa? gastronomia od A do Z+sushi i remonty wykończenia (gładzie, malowanie, K/G)

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w Królestwie jest
ch..., d..., i kamieni kupa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
w Królestwie jest
ch..., d..., i kamieni kupa


Dodam tylko,ze chwast102 pisze o Krolestwie Lewantu,ktorego zarzadca Tuskoszczeko I
ma, wedlug najblizszych wspolpracownikow (prezes ORLENu Krawiec), podobny dylemat
jak kolega z UK tzn -chcialby wyrwac sie z syfu jak najpredzej.

KRAWIEC:

"Ciężka decyzja, mówię, bardzo kusząca, bo to jednak idziesz w zupełnie inna orbitę, odseparowujesz się od tego wszystkiego, od tego syfu, (…), jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu"

Ps.Chwascie 102 wszystkie rece na poklad!!! Tuskoszczeko tonie!!! Musisz ostro nabijac posty,
pisz duzo i obszernie. Najlepiej o tym ,ze Kaczynski nie ma prawa jazdy i konta w banku.Nie zapomnij
dodac cos o kocie i koniecznie o strasznych oczach Macierewicza. I tradycyjnie kilkanascie postow dziennie opluwajacych Polakow ,ops !! przepraszam, murzynow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Jabin z Hazo napisał:
jasta102 napisał:
w Królestwie jest
ch..., d..., i kamieni kupa


Dodam tylko,ze chwast102 pisze o Krolestwie Lewantu,ktorego zarzadca Tuskoszczeko I
ma, wedlug najblizszych wspolpracownikow (prezes ORLENu Krawiec), podobny dylemat
jak kolega z UK tzn -chcialby wyrwac sie z syfu jak najpredzej.

KRAWIEC:

"Ciężka decyzja, mówię, bardzo kusząca, bo to jednak idziesz w zupełnie inna orbitę, odseparowujesz się od tego wszystkiego, od tego syfu, (…), jesteś dużym misiem, odseparowujesz się od tego folkloru, od tego syfu"

Ps.Chwascie 102 wszystkie rece na poklad!!! Tuskoszczeko tonie!!! Musisz ostro nabijac posty,
pisz duzo i obszernie. Najlepiej o tym ,ze Kaczynski nie ma prawa jazdy i konta w banku.Nie zapomnij
dodac cos o kocie i koniecznie o strasznych oczach Macierewicza. I tradycyjnie kilkanascie postow dziennie opluwajacych Polakow ,ops !! przepraszam, murzynow.

chwasta 102 trzeba wyrwac zkorzeniai...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jebinie
ja na zmianę rządu w Polszy czekam bardziej niż ty
Tuskiem jako osobą gardzę bardziej niż Kaczyńskim, za jego wypowiedzi o Panie Generale Jaruzelskim
a co to się będzie działo, jak do władzy dojdzie ten człowiek bez konta, bez prawa jazdy, bez kota i żony, to aż się serce raduje o możliwościach przyszłych szyderstw z tej krainy przeklętej przez Pana Papieża w wiekach średnich
ach to dopiero się będzie działo jak ten mały człowiek naobraża Niemców Ruskich i wszystkich wkoło
a pojedzie do UE i będzie żądał więcej pieniędzy, bo jemu się należy
a rzecznik jego partii w końcu wyjmie swoje przyrodzenie w TVP1 i pokaże ile ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok