Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polski lekarz - Norwegia

19 Postów
Zofija Karambol
(zofijka123)
Wiking
Witajcie.Orientuje sie ktos z was czy w Stavanger lub okolicach znajde polskiego lekarza? Chodzi mi o lekarza ogolnego.Dziekuje z gory za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zaloguj sie na helfo.no i sprawdz liste lekarzy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Tor Johansen
(Tor_Joh)
Wiking
Najbliżej jest chyba gabinet dr Zbigniewa Czarneckiego w Hafrsfjord.

www.legelisten.no/leger/2342-zbigniew-jan-w-czarnecki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Do pracy przychodził chwiejnym krokiem, w ciemnych okularach, choć nie było słońca. Wpadł dopiero wtedy, gdy zamiast zbadać pacjentkę, zaczął ją skubać. Szacuje się, że w Polsce co dziesiąty lekarz jest alkoholikiem.
Gdy wszedł, to jakby drogeria weszła. Nawet usta sobie wyperfumował. Spojrzał na babcię, powiedział: – I co tu ratować? – wspomina Lucyna Jamróz ze wsi Niedźwiedź pod Wąbrzeźnem. Babcia, owszem, ponad 93-letnia i z objawami udaru, ale wydawała się kontaktowa. Za to lekarz nie bardzo. – Chwycił ją za rękę i zaczął skubać jak kaczkę z pierza – opowiada Jamróz. Zadzwoniła po policję. Gdy przyjechali i poprosili, żeby dmuchnął w alkomat, nie mógł sobie poradzić z ustnikiem.
wiadomosci.onet.pl/prasa/lekarze-pija-i-sie-kryja/2rt0v
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Mirek .
(Fh1)
Początkujący
Jak każdy dobry fachowiec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Marina)
Wiking
........i po co to opisałes?
jesteś Polakiem?
bardzo to przykra historia ale chronmy tą naszą Ojczyznę, to i tak niczego nie zmini,dbajmy o to by nas czasem nie dotknął alkocholizm ,bo tu w Norge ,polaków dzieli maly kroczek od uzależnienia , a nie wiem czy wiesz że to CHOROBA,,która działa jak "rak" i prowadzi tylko do śmierci....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Marina napisał:
........i po co to opisałes?
jesteś Polakiem?
bardzo to przykra historia ale chronmy tą naszą Ojczyznę, to i tak niczego nie zmini,

to nie ja, tylko największy polski serwis internetowy
a przy okazji to zamyśliłem się,
dlaczego imigrantom tak strasznie zależy, aby do nawalonego lekarza iść się kurować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
Tor_Joh napisał:
Najbliżej jest chyba gabinet dr Zbigniewa Czarneckiego w Hafrsfjord.

www.legelisten.no/leger/2342-zbigniew-jan-w-czarnecki
Nie rola moja w tym aby podwazac kwalifikacje zawodowe pana Zbigniewa,ale lekarz z niego taki jak z koziej............. .Moglbym podac kilka przykladow zawodowego lenistwa... .ale co tam Jesli sie duka,a jezyk polski jest jedynym z mozliwych jezykow-lekarz jak znalazl pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(Marina)
Wiking
jesli faktycznie emigrant idzie do ""takiego nawalonego lekarza''' to sądze ze ma podoby problem jak ON...pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Marina napisał:
jesli faktycznie emigrant idzie do ""takiego nawalonego lekarza''' to sądze ze ma podoby problem jak ON...pozdro
łatwiej im wspólny język znaleźć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok