Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
A A Gabrieloslo Apo (4368 niezalogowanych)
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Wypowiedź uderzająca w Polaków pracujących na Wyspach nie jest odosobnionym przypadkiem. Podobne tyrady stanowią połowę komentarzy, które pojawiły się w internecie.

przeczytales caly internet??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
TOTO Mam
(Gulia)
Wiking
jasta102 napisał:
"Jak można chcieć, żeby Brytole płacili na dziecko, które się chowa w Polsce? No ludzie, po prostu ręce opadają! Śmieją się z nas Polaków, nienawidzą nas i jesteśmy najbardziej znienawidzonym narodem w Wielkiej Brytanii"- kontynuuje "David". "Nawet islamiści są milej widziani niż my. A już dnem totalnym jest, jeśli taki Litwin, Łotysz czy Słowak z nas kpią w UK. Jestem pewien, że nawet obywatele Rumunii, którzy teraz mają prawo legalnego wjazdu, nie zrobią takiej wiochy i takiej popeliny, jak my od 2005 r." - podsumowuje.

Wypowiedź uderzająca w Polaków pracujących na Wyspach nie jest odosobnionym przypadkiem. Podobne tyrady stanowią połowę komentarzy, które pojawiły się w internecie.

"I bardzo dobrze. Byłem w Anglii i dobrze wiem, czym zajmują się tam Polacy. A trzeba przyznać, że duża część z nich zajmuje się po prostu niczym, Polacy przyjeżdżają głównie z myślą o zasiłkach. Miałem paru znajomych, którzy w ogóle nie pracowali, dostawali jakiś ochłapowy benefit, dzięki któremu mogli przeżyć tydzień, kupić sobie chleb, jakąś kiełbasę, zupkę chińską, papierosy, wódkę i tak egzystowali od zasiłku do zasiłku. Wbrew pozorom angielska gospodarka wcale nie wychodzi na plus dzięki polskim imigrantom. Anglicy powinni zagonić tych nierobów do roboty i nie pozwalać im na obciążanie budżetu" – podsumowuje jeden z internatów.
biznes.onet.pl/spor-o-zasilki-dla-dzieci...-sa-podzieleni/wj8l7



Jak podaje TVN 24, emigranci z UE wpłacają do budżetu Wielkiej Brytanii o 34 proc. więcej niż pobierają, a obywatele Wielkiej Brytanii pobierają o 11 proc. więcej niż wpłacają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/camero...alo-malo-czasu/hz3tp
David Cameron ma niewielkie szanse na zmianę zapisów Traktatu o Unii dotyczących wzajemności zasiłkowej - ocenia w rozmowie z Onetem ekspert PISM Roderick Parkes. W jego opinii, brytyjski premier popełnił błąd, bo nie zbudował porozumienia w sprawie postulowanych zmian z Polską;
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Pierwsza reakcja Polski ,na wycieranie sobie zadka Polakami ,trzeba być ograniczonym umysłowo albo wdzięcznym panu angielskiemu norweskiemu na rzucony łaskawie kawałek chleba .
Kiedy ta polska ciemnota zrozumie ,że pracuje sobie na to wszystko co otrzymuje dziś zasiłek jutro emeryturę wam zapieprzą bo gorsi jesteście-dlaczego gorsi bo GŁUPI



Wypowiedzi osób popierających Camerona jest tragedią ale widocznie tylko dla mnie bo widzę że oni lubią tyłem pochylać się przed swym wybawcą,no cóż różne maja Polacy upodobania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Nam Rasit
(Namrasit)
Wiking
fakty.interia.pl/felietony/walenciak/new...za-cicho,nId,1084462

Jak widać kielbasa wyborcza zawsze w cenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
PSL wzywa Polaków do bojkotu brytyjskiej sieci Tesco. Nie możemy być bezczynni i patrzeć, jak premier David Cameron raz po raz obraża Polaków i rozdaje ciosy polskiej rodzinie - argumentuje. Tesco odpowiada, że w Polsce zatrudnia 30 tys. osób i zainwestowało tu ponad 10 mld zł.
finanse.wp.pl/kat,1033691,title,PSL-wzyw...10121,wiadomosc.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Lepiej wezwac do bojkotu socjalizmu i socjalistycznych pomyslow takich jak swiadczenia niezaleznie od narodowosci czy miejsca pobytu. Niby z jakiej paki ktos ma cos dostawac kosztem innych ktorzy pracuja tylko dlatego ze lubi duzo ten tego i dzieci naprodukowal. To nie panstwo daje te swiadczenia tylko wy wszyscy ktorzy pracujecie i jestescie okradani podatkami i akcyza. To miedzy innymi WY finansujecie te wszystkie swiadczenia gdyby ich nie bylo to niezabierano by WAM tyle podatku i wszystkie towary bylyby tansze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Ja popieram Camerona i Siv Jensen Nie chcę, żeby z moich podatków utrzymywano sieroty w PL. Bo pseudo tatusiowie wolą whisky z mlekiem pić niż wychowywać "swoje" dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak

Odp.:Cameron temperuje pasożytów 7 Godziny, 3 Minuty temu Oklaski: 6 Karma+ Karma-
Pierwsza reakcja Polski ,na wycieranie sobie zadka Polakami ,trzeba być ograniczonym umysłowo albo wdzięcznym panu angielskiemu norweskiemu na rzucony łaskawie kawałek chleba .
Kiedy ta polska ciemnota zrozumie ,że pracuje sobie na to wszystko co otrzymuje dziś zasiłek jutro emeryturę wam zapieprzą bo gorsi jesteście-dlaczego gorsi bo GŁUPI



Wypowiedzi osób popierających Camerona jest tragedią ale widocznie tylko dla mnie bo widzę że oni lubią tyłem pochylać się przed swym wybawcą,no cóż różne maja Polacy upodobania


no sa takie poloNORKI co nawet polykaja norweskie bialko
i jeszcze wyzywaja Polske od zarazy


PSL wzywa Polaków do bojkotu brytyjskiej sieci Tesco. Nie możemy być bezczynni i patrzeć, jak premier David Cameron raz po raz obraża Polaków i rozdaje ciosy polskiej rodzinie - argumentuje. Tesco odpowiada, że w Polsce zatrudnia 30 tys. osób i zainwestowało tu ponad 10 mld zł.
finanse.wp.pl/kat,1033691,title,PSL-wzywa-Polakow-do-bojkotu-brytyjskiej-sieci-sklepow-Tesco,wid,16310121,wiadomosc.html


niech mu dowala clo jak Orban na wegrzech
przeciez sa u wladzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niestety plebsu pokroju patima u nas ci dostatek
a nawet zdecydowana większość
im we łbach dudni, że darmową oświatę, zasiłki i opiekę medyczną to rząd pasożytom daje
a nie że się jednym zabiera, aby zarazie dać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok