Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1274 niezalogowanych)
1 Post

(retier1)
Wiking
Wiesz dlaczego tak jest wydaje mi sie że ludzie robią to dla świętego spokoju.
Począwszy od rodziny ,gdzie się nam wpaja od małego żeby być grzecznym dla starszych,miłym dla wszystkich,dobrze się uczyć,ustępować bo tak wypada.Bez tłumaczenia dlaczego, a to pokutuje później totałną obojętnością na wszystko.Ważne jest tylko to co dla mnie.Zwróćcie uwagę na zamykanie się w jak najmniejsze grupy współczesnego społeczeństwa.
Myślimy tylko o rodzinie,resztę mamy w dupie.
Kazdy boi się zwrócić uwagę komukolwiek,począwszy od bajtla a skończywszy na starym dziadu.
Tylko żeby nie być wytkniętym palcem. I dziwimy się ze mamy znieczulicę społeczną.
Prosty przykład,kto z was pozwoli żeby jego dziecku pierwszy lepszy dorosły zwrócił uwagę lub nawet trzepnął za niewłaściwe zachowanie.Zaraz bylo by ciąganie po sądach lub też rękoczyny.
A wystarczy tak niewiele,zacząć od siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Kami: A wiec jednak jest dobrym socjotechnikiem i do tego potrafi zgrabnie szydzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
wiecie co przegladałam tak youtube i wskoczyła mi taka audycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
retier1 napisał:
Wiesz dlaczego tak jest wydaje mi sie że ludzie robią to dla świętego spokoju.
Począwszy od rodziny ,gdzie się nam wpaja od małego żeby być grzecznym dla starszych,miłym dla wszystkich,dobrze się uczyć,ustępować bo tak wypada.Bez tłumaczenia dlaczego, a to pokutuje później totałną obojętnością na wszystko.Ważne jest tylko to co dla mnie.Zwróćcie uwagę na zamykanie się w jak najmniejsze grupy współczesnego społeczeństwa.
Myślimy tylko o rodzinie,resztę mamy w dupie.
Kazdy boi się zwrócić uwagę komukolwiek,począwszy od bajtla a skończywszy na starym dziadu.
Tylko żeby nie być wytkniętym palcem. I dziwimy się ze mamy znieczulicę społeczną.
Prosty przykład,kto z was pozwoli żeby jego dziecku pierwszy lepszy dorosły zwrócił uwagę lub nawet trzepnął za niewłaściwe zachowanie.Zaraz bylo by ciąganie po sądach lub też rękoczyny.
A wystarczy tak niewiele,zacząć od siebie


Tak, tylko ten NASZ swiety spokoj to pozor, ktory SAMI sobie wymyslamy, po to, zeby miec SWOJE uniwersalne usprawiedliwienie dla SIEBIE za nasza ucieczke od realizacji i dazenia do NASZYCH marzen, bo po drodze do marzen mozna sie najesc strachu To jest paraliz, nie swiety spokoj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
kami napisał:
wiecie co przegladałam tak youtube i wskoczyła mi taka audycja


Ta babcia sie OBUDZILA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Mówiąc ,że dla świętego spokoju miałem na myśli ucieczkę przed odpowiedzilnością za ogół ,za grupę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
retier1 napisał:
Mówiąc ,że dla świętego spokoju miałem na myśli ucieczkę przed odpowiedzilnością za ogół ,za grupę

Doskonale Cie rozumiem.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
1 Post

(vika)
Wiking
fullcasco napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,O.-Rydzyk-opowiedzial-o-swoim-pierwszym-samochodzie,wid,11724879,wiadomosc.html

Tez lubię dobre samochody.
,,...a nie żeby wypadek był,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok