Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1213 niezalogowanych)
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...w 'co mi zrobisz,jak mnie zlapiesz'

ale to pani,podawala kurczaka przez scierke,a klient trzymal w jednej rece scierke a w drugiej kurczaka.
jako dowody rzeczowe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
DZIKI napisał:...Gabi wikipedia jest społeczna (nie twierdzę, że kłamią). Komunizm stworzył PSS Społem (przetłumacz sobie skrót, dojdziesz do konsensusu).
Tak ...tak...Wikipedia to też komórka agenturalna , byłych działaczy komunistycznych...i również KŁAMIE...
Społem powstawało w tym czasie co Norweski COOP... Sieć sklepów ogólnospożywczych... który jest też spółdzielnią ... Niedawno obchodził 100-lecie swojego powstania...
SPÓŁDZIELNIA ludziska to nie jest żaden wymysł ani socjalistów ani komunistów....
TO spółka drobnych ciułaczy w danej branży tworzących dla SIEBIE SAMYCH MIEJSCE pracy w tamtym okresie kryzysu i biedy...
Dzisiaj na terenie Norge takim odpowiednikiem SPÓŁDZIELNI są firmy o statusie ..."A.S "...czyżby i tu swoje macki mieli KOMUNIŚCI...!!! .
A polskie SPOŁEM ma 102-lata nieprzerwanej działalności...
I CZAPKI Z GŁOW...!!!
A to jacy tam ludzie pracują nie świadczy o całej polskiej SPÓŁDZIELCZOŚCI .... KTÓRA JAK SAMA NAZWA MÓWI ...
jest zbiorowiskiem prywatnych udziałów w SPÓŁCE...!!!.

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
bob norek
(bob74)
Początkujący
hanys,masz dobrego dilera...nie wiem co jarasz,ale to cuś ma kopa po h...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
********
A
NA JAKIEJ PODSTAWIE SKASOWANO MÓJ POST...!!! .

I KTO TO ZROBIŁ...??? .

CZYŻBY WSTYD NIE POZWALAŁ PODAĆ OSOBĘ Która ten post usunęła I PODSTAWĘ...tego posunięcia...


JEST TO CHWYT NIEGODNY TEGO FORUM...!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
tenzlyt
(tenzly)
Wiking
Do użytkownika "gabriel " za grożenie innym użytkownikom dostajesz ostrzeżenie. Następnym razem zostanie usunięte twoje konto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vika)
Wiking
Uff , niebezpiecznie sie zrobiło z powodu tych złych warunków sanitarnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
A jeszcze nie tak dawno organizator forum,,piękny,, zapewniał,
że daje wolną rękę forumowiczom, wolność słowa...
Proszę się przyjrzeć, w ilu wcześniejszych postach jest wulgaryzmu i gróżb ...

PS. Do ,,fredi,,
A ty co ,,GOROLU,,( nie pomyl tego słowa z góralem), chojraku z kuflem zadowolony teraz jesteś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
nie wiem co napisal Vanesa Gabriel,bo jest to wykasowane,ale wolnosc slowa nie jest nieograniczona...jezeli byly to rzeczywiscie grozby jak napisal administrator(znowu nowy )to rozumiesz,ze to jest inna sprawa??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
tenzly napisał:
Do użytkownika "gabriel " za grożenie innym użytkownikom dostajesz ostrzeżenie. Następnym razem zostanie usunięte twoje konto.

Wal sie admin,mozesz juz zaczac usuwac profile!!!!!! Zacznij od mojego!!!!!!! Przed chwila wlasnie usunal ktos temat,nudzi sie Tobie???? To pozmywaj u mnie gary!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok