Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

dostałem z norweskiej komuny podatek do zapłacenia - Norwegia

Czytali temat:
Bunia D. Moti ... (1772 niezalogowanych)
1 Post
Piotr Wawrowicz
(bigben)
Wiking
Witam dostałem od Norweskiej komuny z tego co byłem wstanie sobie sam przetłumaczyć podatek od nieruchomości do zapłacenia w dwóch ratach po 969 kron. Czy ktoś się orietuje na jakiej podstawie jest naliczany taki podatek? Nadmienię oczywiście że pracowałem w tej komunie i mieszkałem w hotelu robotniczym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
A posiadasz jakąś nieruchomość??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
moze masz dom o ktorym nie wiesz


co masz w umowie o prace ,hotel darmo jaki kontrakt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
a czy jestes pewnien ze to jest podatek od nieruchomosci?poza tym dziwne,ze nie ma tam adresu nieruchomsci
moze daj tu ten tekst
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
ty big ben a moze nawet nie wiesz ze posiadasz rezydencje gdzies pod oslo słyszałam o przypadkach ze ktos kupował nieruchomosci na personalia bezdomnych to moze i tobie sie poszczesciło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
ATS Anna S.
(ATS Anna)
Nowicjusz
bigben napisał:
Witam dostałem od Norweskiej komuny z tego co byłem wstanie sobie sam przetłumaczyć podatek od nieruchomości do zapłacenia w dwóch ratach po 969 kron. Czy ktoś się orietuje na jakiej podstawie jest naliczany taki podatek? Nadmienię oczywiście że pracowałem w tej komunie i mieszkałem w hotelu robotniczym.

W tym okresie, na dwie raty rozdzielone,hmmmm bardziej brzmi jak niedoplata podatku od dochodu. Podatek od nieruchomosci przychodzi z Kommune, w ktorej mieszkasz a podatek dochodowy ze Skatteetaten. Kto jest nadawca listu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(AniaRNorway)
Wiking
Mój mąż dostał z kommuny 38 tys do zapłaty, ale prowadził firmę. Wiem, że niektóre tego typu sprawy trzeba wyjaśniać, bo zdarzają się pomyłki. Jedną tego typu płatność nam anulowano, w innym przypadku domagano się zapłaty czegoś, co już było zapłacone.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok