Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz schumi Jarek Grudzień Stafhalr Barbara Hansen Ania159 Ania159 paju18 (3295 niezalogowanych)
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
witam ponownie,
tak wiec bylismy w tym holmestrad w skatte i tak jak pisal krolestwo dla konia
www.skatteetaten.no/no/Bibliotek/Skjemae...steret-fra-utlandet/ to link do dokumentu ktory trzeba wypelnic zeby sie zameldowac tutaj. RF 1401
zgadza sie meldunek zalatwiamy w sktte, wpis w system i rejestr trwa do 3 tyg , dodam ze trzeba miec nr personalny i pozwolenie na pobyt przynajmniej na 6 miesiecy ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
PEPCIA83 napisał:
witam ponownie,
tak wiec bylismy w tym holmestrad w skatte i tak jak pisal krolestwo dla konia
www.skatteetaten.no/no/Bibliotek/Skjemae...steret-fra-utlandet/ to link do dokumentu ktory trzeba wypelnic zeby sie zameldowac tutaj. RF 1401
zgadza sie meldunek zalatwiamy w sktte, wpis w system i rejestr trwa do 3 tyg , dodam ze trzeba miec nr personalny i pozwolenie na pobyt przynajmniej na 6 miesiecy ,

W moim przypadku rejestr trwal 2 minuty, ale to w Oslo. No i przeprowadzalam sie adresu rowniez w Oslo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
milo mi Pepcia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
królestwo, a cos tak sie nagle pojawił? I taki usmiechniety... urlop za granicą owocny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
ASR,EBS,ESP,BA,DBL,ART,SPA,ABA juz na ten temat nie ma dla mnie tajemnic- taki to urlop!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
ASR,EBS,ESP,BA,DBL,ART,SPA,ABA juz na ten temat nie ma dla mnie tajemnic- taki to urlop!!!!
Krlestwo, mnie najbardziej z tego powyzszego podoba sie SPA Bardzo chetnie bym skorzystała
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hilton napisał:
krolestwo za konia napisał:
ASR,EBS,ESP,BA,DBL,ART,SPA,ABA juz na ten temat nie ma dla mnie tajemnic- taki to urlop!!!!
Krlestwo, mnie najbardziej z tego powyzszego podoba sie SPA Bardzo chetnie bym skorzystała



Hilton ale to nie takie zwykle SPA .... to ART SPA ! nie bylas , nie wiesz to dopiero wypas, czy tak KZK ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
122 Posty
Magda P
(pepcia83)
Stały Bywalec
no witam ponownie dwa dni temu dostalam juz normalny nr personalny, dzieciaki tak samo , no i zameldowanie przyszlo rowniez)))) ponadto przyslali mi list z halfo zeby wybrac dla dzieci lekarza ,i juz pozalatwiane ))) nareszcie , na pozwolenia czekalam ale tez juz dostalismy ,te nowe bezterminowe, wiec wszystko ok ,narazie ciekawe kiedy wyjda nowe problemy no ale dziekuje wszystkim za podpowiedzi i porady ,naprawde sie przydaly
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
ile sie teraz czeka na przedluzenie pozwolenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
ATS Anna S.
(ATS Anna)
Nowicjusz
Masz na mysli registreringsbevis? Wszystko zalezy oczywiscie od tego gdzie mieszkasz i jaka jest aktualnie kolejka. Ja spotkalam sie w przypadku naszych klientow z okresami od 2 tygodni do 4 tygodni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok