Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz schumi Jarek Grudzień Stafhalr Barbara Hansen Ania159 Ania159 paju18 (3296 niezalogowanych)
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
neta nie moge wziasc na siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
zmien konto na sparebank tam mozesz zrobic przez neta z swojego konta na polskie konto kaska idzie2-3 dni a koszt niezaleznie od przelanej kwoty 60 kr i potwierdzenie przychodzi ci do domku z jakim kursem poszło jakie koszta na jakie konto z jakiego konta no wszystko dokładny biling dostajesz do domku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
a i jeszcze ja przelewałam na pko i idzie max3 dnia rano jest na koncie w pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
PEPCIA83 napisał:
tzn ze ja maz sie rozliczal za zeszly rok 2008 to jegozeznanie bedzie dopiero widoczne na koniec tego roku???? a to za ten rok na koniec przyszlego???dobrze to rozumiem ???
a my musielismy zrobic taki szybki przelew, a konto mamy w dnb i idzie jakies 3-4 dni na konto pl , teraz juz jezdze do drammen i wysylam sama tyle ze musze placic ale i tak mniej niz nam z konta zabieraja za 1000 kor z konta 200 oplaty a wester union 100 a jak dwa przelewy to sumka razy dwa

Tak naprawde to znaczy ze jego zeznanie bedzie widoczne w tym tak zwanym systemie dopiero wiosna 2010!!! Wtedy to skatt upublicznia dochody i wszyscy maja dostep.Sklepy,operatorzy komorkowi,komisy samocodowe opieraja sie wlasnie na tych danych co nieznaczy ze wczesniej nie mozna wynegocjowac kredytu aale jest to ciezkie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
dlatego mi nie przysłali modemu do internetu hahahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hilton napisał:
dlatego mi nie przysłali modemu do internetu hahahahahah


a zglaszalas zmiane adresu ? moze poslali na poprzedni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
kami napisał:
zmien konto na sparebank tam mozesz zrobic przez neta z swojego konta na polskie konto kaska idzie2-3 dni a koszt niezaleznie od przelanej kwoty 60 kr i potwierdzenie przychodzi ci do domku z jakim kursem poszło jakie koszta na jakie konto z jakiego konta no wszystko dokładny biling dostajesz do domku

my też robiliśmy przelew na konto do PL do pko i tak samo na 3dzień kasiorka już była
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Nie chcę się chwalić,ale u mnie przelewy są czasami na 2 dzień(postbanken)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
retier1 napisał:
Nie chcę się chwalić,ale u mnie....

to co się chwalisz sokoro nie chcesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Ja mam konto w postbanken , przelewy są max za 2 dni . Mąż brał internet w chess-ie , dosłał im tylko umowę o pracę , zaświadczenie o meldunku w NO , numer personalny i chyba wszystko . Wszystko załatwiliśmy przez telefon i mail . Modem dostaliśmy za kilka dni . Za to w telenorze kazali nam zapłacić kaucję za modem , mimo iż wcześniej mąż brał tam inny modem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok