Diun napisał:
No tylko jedziemy razem z kolesiem do tej pracy.. a do auta to sobie troche Polskego Jedzenia wezmiemy...Dlatego autem
weźcie weźcie bo tu strasznie drogo. taki schab to np. 12,5 złotego za kilogram, bochenek chleba 2,75 złotego za 750 gram, średnie jajko 50 groszy