Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Tłumacz - Norwegia

Czytali temat:
Leszek z (964 niezalogowanych)
16 Postów
Akma20 MIŚ
(kama20)
Wiking
Witam.
Czy ktoś z was zamawiał tłumacza w Nav?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
zapytaj się Andre ved mark , on wie wszystko na temat NAV-- na pewno uzyskasz pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Akma20 MIŚ
(kama20)
Wiking
Powiatowy myślicielu wiem że macie przepychanki miedzy sobą..... ale ja pytałam poważnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
no właśnie zapytaj jego on wie wszystko--- ale po co ci tłumacz i o jaka miejscowość mowa ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Akma20 MIŚ
(kama20)
Wiking
chodzi o Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
słuchaj kama20, osobiście nie zetknąłem się że ktoś ma możliwość korzystania z tłumacza za pomocą NAV, być może że w Bergen jest coś takiego bo tych oddziałów NAV-u jest tam ze 20 więc w którymś pewnie jest coś takiego albo pracuje po prostu jakiś polak w NAV i może tak to wygląda. nie chce wprowadzać ciebie w błąd -- ale zapytam bo ja nie mieszkam w Bergen -- czy już nie ma tam żadnych Polaków coby coś na ten temat zaradzili ?? pomogli ??? wydaje mi się że powinny te osoby się wypowiedzieć które tam mieszkają . chętnie bym pomógł ci tłumaczeniem ale nie jestem z Bergen a poza tym to dość duży kawałek drogi-- pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
a o co ci chodzi z tym tłumaczeniem? chcesz mieć rozmowę w nav i potrzebujesz tłumacza? potrzebujesz jakieś dokumenty przetłumaczyć? napisz coś bliżej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jak chodzi o nav to wiesz chyba że w bergen jest dwa oddziały .....w centrum i na darmarkplass . w centrum podobno pracuje jakaś polka ale jak byłem tam kilka miesięcy temu ( w dość zawiłej sprawie ) to powiedzieli mi że już nie pracuje ( może była na urlopie albo ją gdzieś przenieśli )
jak pójdziesz z konkretną sprawą do nie tego oddziału gdzie jesteś przydzielona to i tak nic nie załatwisz ....taki tu system .
jak nie znasz języka to weż kogoś do pomocy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
dodam że pan Andre ved mark z Bergen- wielki znawca wszystkiego o NAV-- jakoś teraz nie chce pomóc w tej sprawie . Pewnie ma co innego do roboty, pewnie studiuje nowe broszury zawarte na stronkach NAV, aby później móc oświecić nas w potrzebnej na sprawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
no Andre ved mark masz możliwość to się wykaż i pomóż-- ale w realu a nie tylko na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok