Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sykepenger - Norwegia

Czytali temat:
Piotr Rojek piotr mikut Joanna Kuchnicka mart enty G123 G-321 Jakub Haręza Dior 38 Riggman Sergiusz Sz (1372 niezalogowanych)
7 Postów
Piotr Rojek
(Rojo82)
Wiking
Witam.

Od ponad miesiąca przebywam na zwolnieniu lekarskim. Sykepenger wypłaca mi pracodawca i wypłaca według stawki godzinowej. Ostatnio od kilku osób usłyszałem, że ich miesięczne sykepenger jest wyższe niż normalna wypłata. Była w śród nich również osoba, która otrzymuje sykepenger od pracodawcy. Z tąd moje pytanie, czy mój pracodawca nie powinien mi wypłacać więcej? Choć wiem, że wydaje się to nie logiczne.

POzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Rojo82 napisał:
Witam.
Od ponad miesiąca przebywam na zwolnieniu lekarskim. Sykepenger wypłaca mi pracodawca i wypłaca według stawki godzinowej. Ostatnio od kilku osób usłyszałem, że ich miesięczne sykepenger jest wyższe niż normalna wypłata. Była w śród nich również osoba, która otrzymuje sykepenger od pracodawcy. Z tąd moje pytanie, czy mój pracodawca nie powinien mi wypłacać więcej? Choć wiem, że wydaje się to nie logiczne.
POzdrawiam


www.nav.no/sykepenger
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok