Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nav - Norwegia

Czytali temat:
halina manka mart enty Jakub Haręza Riggman Olivier1990 (1261 niezalogowanych)
4 Posty
Olivier1990
(Olivier1990)
Wiking
Witam mam pytanie jestem na zw chorobowym nav płacił mi normalnie po 6 msc zażądał dokumentów dodatkowych od lekarza i polskiego ZUS teraz dostałem pismo ze odrzucił mój wniosek o dalsze chorobowe mam pytanie czy ktoś tak tez miał i czy się odwoływać pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Olivier1990 napisał:
Witam mam pytanie jestem na zw chorobowym nav płacił mi normalnie po 6 msc zażądał dokumentów dodatkowych od lekarza i polskiego ZUS teraz dostałem pismo ze odrzucił mój wniosek o dalsze chorobowe mam pytanie czy ktoś tak tez miał i czy się odwoływać pozdrawiam
Odwoływać zawsze się możesz, to nie jest karalne!
Jednak najpierw, BARDZO dokładnie, przeczytaj i przeanalizuj podstawę o odrzuceniu wniosku. Znaczy na jakiej podstawie tak postąpiono. / konkretne artykuły , paragrafy/.
Pamiętaj iż w odwołaniu, musisz BARDZO dokładnie pisać tylko i wyłącznie na temat samego odrzucenia, podpierając się odpowiednimi paragrafami z przepisów prawa z tym związanym.
Inaczej, urząd może odrzucić skargę jako nie na temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Olivier1990 napisał:
Witam mam pytanie jestem na zw chorobowym nav płacił mi normalnie po 6 msc zażądał dokumentów dodatkowych od lekarza i polskiego ZUS teraz dostałem pismo ze odrzucił mój wniosek o dalsze chorobowe mam pytanie czy ktoś tak tez miał i czy się odwoływać pozdrawiam

Nav zrobil tak bo pewno przestawiles papiery z Polski a oni maja w zwyczaju takie sprawy od polskich lekarzy zwyczajnie kwestionowac, idz do norweskiego lekarza i odwolaj sie na podstawie ich pieczatek to zasilek Ci przywroca i dostaniesz wyrownanie...taki maly tip
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok