Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
Riggman napisał:
no tak ...dla jasnie Pana to tylko ze stosownym noclegiem, jeszcze jakies wymagania ??
No weź i siem nie ośmieszaj, chociaż ty.
Zwykły standard - woda - prąd - WC- i dostęp do kuchni, nawet takiej prymitywnej.
Napisałem o stosownym noclegu, jako ostatnio standardowej asekuracji.
Ponieważ otrzymałem ofertę pracy koło Alty, jednak Nocleg w własnym zakresie .
Gdy zapytałem gościa czy może kogoś polecić to odpowiedział, że nie, bo on daje tylko pracę i z duperelami nie będzie się zajmował.
To mu podziękowałem grzecznie, a za dwa tydnie znowu zadzwonił, bardziej uległy, jednak znowu grzecznie podziękowałem.
Skoro nocleg dla pracownika to duperela a zwłaszcza, że mówiłem iż będę płacił z zarobionej wypłaty! to coś tam nie grało jak należy.


to wrzuc znow post na forum ze szukasz pracy...ja Ci go nie bede trollowal, slowo harcerza a na powaznie to odezwij sie do sekszopa bo oslo i viken oni zamykaja dzialnosc ale poza szukaja ludzi, masz tam jeszcze przeciez kontakty a jak nie to napisz na priv to ci dam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
to wrzuc znow post na forum ze szukasz pracy...ja Ci go nie bede trollowal, slowo harcerza a na powaznie to odezwij sie do sekszopa bo oslo i viken oni zamykaja dzialnosc ale poza szukaja ludzi, masz tam jeszcze przeciez kontakty a jak nie to napisz na priv to ci dam

Sekszopy i te inne, które znam i w nich pracowałem a mam kontakt z miłymi konsultantami, nie przyjmuje emerytów, nie ma na takich pracowników zapotrzebowania zewnętrznego u zleceniodawców.
W Październiku Sekszop przesłał mi oficjalne info o zakończeniu współpracy z racji tego iż uzyskałem status emeryta.
Mam jeszcze nawiązaną współprace koło Kristiansand jednak to dopiero w późnym okresie urlopowym Lipiec Sierpień i nie jest to takie oczywiste, chociaż odpukać, wypowiedzenia nie dali jak na ten czas.
Natomiast gdyby była taka okazja na tydzień dwa to nawet jutro siadam w bila i pędzę na "Oslo" .
Chociaż tego miasta akurat nie lubię, ponieważ jest cholernie drogie gdy się używa własnego auta.
Jednak jak się niema, co się lubi, to się lubi, to co dają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok