Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post

(fazi)
Wiking
hilton ja nie obarczam nikogo za to co i jak zrobiono w polsce przez ostatnie wieki nawet.pokolenie mojej mamy,babci,kazde pokolenie bylo przeswiadczone o tym iz sluzy swojemu krajowi najlepiej jak potrafi. to nasze przywary narodowe,czasami duma skladaja sie na caloksztalt naszej sytuacji w swiecie. nie bylel pilnym uczniem ale historia nawet ta zaklamana przez komunistow pokazuje jakim jestesmy narodem. potrafimy wzniesc sie na wyzyny bohaterstwa a zarazem sprzedac sie,potrafimy pracowac bardzo ciezko a jednoczesnie okradac pracodawce,krzyczymy o zasadach a jednoczesnie je naginamy do swoich potrzeb-moze przesadzam ale to tylko moje zdanie. jestem dumny ze jestem polakiem i otwarcie sie przyznaje do tego co moj kraj zrobil zle.pewnie powinnismy wrocic i starac sie zmienic wszystko tylko czy to nie jest troche jak walka z wiatrakami. zgadzam sie trzeba pokolen aby naprawic bledy z przeszlosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów

(SUZII)
Początkujący
Wtrace sie Wam w rozmowe ,zyje na tym swiecie ponad 30 lat i 1000 razy slyszalam zeby zacisnac pasa ,bedzie lepiej ....i co z tego wyszlo stocznie,upadly kolejny raz (6 lat temu stocznia Szczecin) tez przezywalismy ,musielismy uciekac bo komornik napewno zapukalby nam do drzwi,bo nie mielismy za co zaplacic czynszu a zywnosc kupowalismy za pozyczona kase,nastepna tura ludzi musi wybierac...Ja cos wiem na ten temat ,jak nocami nie spalam i zadreczalam sie myslami co z naszymi dziecmi....jak bedziemy zyc dalej,mieszkam tu w Norge pare lat niczego nie zaluje ,dzieci ucza sie wielu jezykow maja tu nowy dom kolegow i sa zadowolone a nam jest przyjemnie popatrzec co mozna osiagnac tutaj powoli w prawdzie ,malymi krokami -przygladam sie w telewizji co sie dzieje w Polsce i tak jak powiedziala Hilton 100 lat moze beda te ....zmiany-POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
suzii -"tam dom nasz gdzie serce nasze"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów

(SUZII)
Początkujący
Ladnie to ujeles -pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
maxik123
(maxik123)
Wiking
Nigdy nawet nie próbuj zadawać się z tą firmą i dobrze ci radzę, nie ryzykuj. A, i pamiętaj, że obecnie -styczeń 2023, 380 NOK (dla fachowców) to jest bezwzględne minimum, aby opłacało się wyjechać z Polski.Każda wypłata poniżej tej kwoty to oszukaństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok