Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy będą problemy? - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O Rafoslo Piotr Kurnat Riggman Mariusz1993 Barbara Kassner TTurbo (1238 niezalogowanych)
3 Posty
Piotr Kurnat
(PiotrK96)
Wiking
Witam,

Przyjechałem do Norwegii w zeszłym roku w styczniu. Dostałem kontrakt na 3 miesiące w bemmaningu na 20%. Praca była, nie była, jednak później wysłano mnie na długi projekt do norweskiej firmy. Pracowałem do końca roku. Niestety nie zarejestrowałem swojego pobytu w ciągu tych trzech miesięcy. Firma dla której byłem wynajęty przyjęła mnie do pracy na pełny kontrakt 100% na czas nie określony. Proszę o poradę bo muszę zamówić kartę podatkową a najbardziej to zależy mi na rejestracji. Pytanie: czy spotkają mnie konsekwencje? Czy powinnienem złożyć wniosek na podstawie nowej umowy o prace? Przeczytałem wszystkie wątki na ten temat, stronę udi i nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie. Dzięki za wszystkie wskazówki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
jak masz umowe na 100 % to idz po staly numer podatkowy a nie D-nummer to przynajmnij bedzie Ci latwiej tutaj zyc

Konsekwencje raczej zadne ale warto miec Registerbevis gdyz nie wiem jak to teraz jest ale 5 lat temu jak moja tu przyleciala to niechcieli wyrobic konta w banku bez tego swistka z policji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok