Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Wymiana nok na zlotowki - Norwegia

Czytali temat:
maX d Marek G lukasz chleb mart enty G123 G-321 noregg Amigo Transport Lesik (1504 niezalogowanych)
52 Posty
lukasz chleb
(fabianek)
Nowicjusz
Witam mam pytanie chce kupić mieszkanie w Polsce jak najlepiej z konta norweskiego posiadam konto w nordea
czy Nordea przy jakimś większym przelewie pobiera jakąś większą prowizje czy tylko za przewalutowanie przewalutowanie nok na złotówki może ktoś kupował mieszkanie w pl i poradzi jak najlepiej to zrobić po najlepszy kursie ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Arek Szewczyk
(Albertyn)
Wiking
Hej. Po najlepszym kursie. Od kogo chcesz kupić deweloper czu z rynku wtórnego? MSz paszport Norweski czy rezydent. Najlepiej to umiw się na cenę po NOK ustalisz sam kurs. W Polsce chetnie wezmą walutę, bo i mieszkania się słabo sprzedają i złotówka marna. Problem w tym, że notariusz i opłaty sądowe to już urzedowo a to płaci kupujący.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok