Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Młody chłopak szuka pomocnego anioła - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Ma Go N O boj fra oszlo Nauka Transport Tom Bergen etoo27 HeadlessAxolotl Ewa1966 Lunka Koszycka (1175 niezalogowanych)
1 Post
Natrualny99
(Natrualny99)
Wiking
Witam! Mam 18 lat jestem miłym chlopakiem z angielskim na poziomie C1 po szkole zawodowej mechanik samochodowy 3 lata doswiadczenia w autoryzowanym serwisie skoda mamy wakacje a ja wielką chęć wyjechania do norwegi sam jak palec bo nie mam nikogo ale nic sobie z tego nie robie powiedzcie mi czy przyjechac na pałe i szukac pracy na miejscu czy jechac przez polskiego pośrednika? Słyszalem wiele opini ze oszukuja itp... jakby ktoś chciał dac mi jakies wskazówki jak zacząć w norwegi to tez bym prosił Pozdrawiam Miki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Megip
(Megip)
Początkujący
Natrualny99 napisał:
Witam! Mam 18 lat jestem miłym chlopakiem z angielskim na poziomie C1 po szkole zawodowej mechanik samochodowy 3 lata doswiadczenia w autoryzowanym serwisie skoda mamy wakacje a ja wielką chęć wyjechania do norwegi sam jak palec bo nie mam nikogo ale nic sobie z tego nie robie powiedzcie mi czy przyjechac na pałe i szukac pracy na miejscu czy jechac przez polskiego pośrednika? Słyszalem wiele opini ze oszukuja itp... jakby ktoś chciał dac mi jakies wskazówki jak zacząć w norwegi to tez bym prosił Pozdrawiam Miki

Szukasz pomocy, jak i anioła na portalu społecznościowym, porozbierany z grabą na jajach...
Piękny chłopiec, który przekrzykuje się w tanich dwuznacznościach...
Zmień foto i napisz jeszcze raz. Bez „pały” i podobnych epitetów... Może, ktoś ci pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Megip napisał:
Natrualny99 napisał:
Witam! Mam 18 lat jestem miłym chlopakiem z angielskim na poziomie C1 po szkole zawodowej mechanik samochodowy 3 lata doswiadczenia w autoryzowanym serwisie skoda mamy wakacje a ja wielką chęć wyjechania do norwegi sam jak palec bo nie mam nikogo ale nic sobie z tego nie robie powiedzcie mi czy przyjechac na pałe i szukac pracy na miejscu czy jechac przez polskiego pośrednika? Słyszalem wiele opini ze oszukuja itp... jakby ktoś chciał dac mi jakies wskazówki jak zacząć w norwegi to tez bym prosił Pozdrawiam Miki
Szukasz pomocy, jak i anioła na portalu społecznościowym, porozbierany z grabą na jajach...
Piękny chłopiec, który przekrzykuje się w tanich dwuznacznościach...
Zmień foto i napisz jeszcze raz. Bez „pały” i podobnych epitetów... Może, ktoś ci pomoże


fakt
zdjecie jak z portalu randkowego
nick jak anagram od...ana.a
no i ten anioł w tle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok