Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Revolut - wynagrodzenie i przelew do PL - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
BlackJack
(BlackJack)
Wiking
Hej,

jestem tutaj nowy i mam pytanie w sprawie aplikacji Revolut.

Pracuje w Norwegii juz ponad 10 lat - ale bezposrednio w Norweskiej firmie od tego roku.

Chcialbym otrzymywac wynagrodzenie w NOK na konto na Revolut i potem przelewac je na konto w PL (zlotowki). Pytanie czy technicznie jest to oplacalne ? Moze sa lepsze sposoby ?

Z gory dzieki za odp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
BlackJack napisał:
Hej,
jestem tutaj nowy i mam pytanie w sprawie aplikacji Revolut.
Pracuje w Norwegii juz ponad 10 lat - ale bezposrednio w Norweskiej firmie od tego roku.
Chcialbym otrzymywac wynagrodzenie w NOK na konto na Revolut i potem przelewac je na konto w PL (zlotowki). Pytanie czy technicznie jest to oplacalne ? Moze sa lepsze sposoby ?
Z gory dzieki za odp.

REVOLT TO bank rosyjskich oligarchów, podległych bezpośrednio putinowi.
Już gdzieś widziałem wzmiankę o kłopotach tej platformy. Proponuję jednak założyć norweskie konto i z niego przelewać na polskie złotówki. Ja tak robię, od prawie 10 lat przez sparebank.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
440 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Gabriel przeciez ty nie zarabiasz tylko mieszkasz w samochodzie...po co komus doradzasz jak sam nic nie wiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Gabriel przeciez ty nie zarabiasz tylko mieszkasz w samochodzie...po co komus doradzasz jak sam nic nie wiesz
Co ma jedno z drugim wspólnego?

Pomijam już to iż cały czas, otrzymywałem rentę , a teraz otrzymuję emeryturę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok