Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stan rachunku bankowego a zeznanie podatkowe - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek KRZYSZTOF EWA mart enty N O Tomasz Chachiel noregg mwtitanium Onty_Ja_Gabriel_3. Golysailor (1532 niezalogowanych)
3 Posty
KRZYSZTOF EWA
(kgrzelakcover)
Wiking
Mam pytanie i prośbę o podpowiedź, czy stan rachunku bankowego (nie oszczędnościowego) także podlega wpisowi do zeznania podatkowego w celu opodatkowania?
Dziwna to sytuacja, gdyż na rachunku są pieniądze z wynagrodzenia juz opodatkowanego a we wstępnym zeznaniu ta pozycja jest już wpisana.
Krzysztof
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

()
Stały Bywalec
ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
adriaewel napisał:
Mam pytanie i prośbę o podpowiedź, czy stan rachunku bankowego (nie oszczędnościowego) także podlega wpisowi do zeznania podatkowego w celu opodatkowania?
Dziwna to sytuacja, gdyż na rachunku są pieniądze z wynagrodzenia juz opodatkowanego a we wstępnym zeznaniu ta pozycja jest już wpisana.
Krzysztof
Co ma jedno wspólnego z drugim?
Auto też kupiłeś opodatkowane, a jest również wpisane.
Kredyt też jest opodatkowany, a jest wpisany.
Bułkę w sklepie kupujesz i ona jest opodatkowana, a przecież płacisz opodatkowanymi pieniędzmi z wypłaty.
TO JAK TO TAK brudny putinie.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
KRZYSZTOF EWA
(kgrzelakcover)
Wiking
Skąd tyle jadu ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
kgrzelakcover napisał:
Skąd tyle jadu ???
Możesz mi wyszczególnić te słowa i zwroty, które w mojej informacji powyżej, waszym zdaniem posiadają w sobie "JAD" informacyjny?
----
Teraz mógłbym sobie pofolgować JJAADDOOWWIITTĄĄ ripostą, ale mnie siem niechcem.
To co napisałem, uważam za delikatne jak muśnięcie jedwabiem, zwrócenie uwagi o głupocie zadanego pytania, które nijak licuje do ukończonych przez was szkół i to nawet wtedy, gdyby to była tylko podstawówka, ponieważ o gimnazjum już się nie zahaczyliście.
To tyle, co sześć i osiem siódmych motyla.
Spokojnych Świąt Wielkanocnych i smacznego jajka, które też jest niestety opodatkowanie przy zakupie, a przecież płacicie za nie, opodatkowaną forsą z wypłaty.
To jak to tak, putinowski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
anna js
(annajs)
Początkujący
Tak, musisz wpisać wszystkie oszczędności na dzien 31 grudnia.

adriaewel napisał:
Mam pytanie i prośbę o podpowiedź, czy stan rachunku bankowego (nie oszczędnościowego) także podlega wpisowi do zeznania podatkowego w celu opodatkowania?
Dziwna to sytuacja, gdyż na rachunku są pieniądze z wynagrodzenia juz opodatkowanego a we wstępnym zeznaniu ta pozycja jest już wpisana.
Krzysztof
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
annajs napisał:
Tak, musisz wpisać wszystkie oszczędności na dzien 31 grudnia.

Nie, on nic nie musi, ponieważ jego pytanie dotyczyło tego, dlaczego w jego zeznaniu podatkowym, Urząd Skarbowy umieścił kwotę z konta bankowego jako dochód do dalszego opodatkowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
KRZYSZTOF EWA
(kgrzelakcover)
Wiking
Dziękuję bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok