Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nordren AS - Norwegia

Czytali temat:
1 Post

(Adaśko.)
Wiking
Witam. Czy jest tutaj ktoś co pracuje bądź pracował w firmie Nordren AS z Sorum ?
Chcialbym zapytać o opinie dla tej firmy .
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Adaśko. napisał:
Witam. Czy jest tutaj ktoś co pracuje bądź pracował w firmie Nordren AS z Sorum ?
Chcialbym zapytać o opinie dla tej firmy .
Pozdrawiam serdecznie
NO WEŹ i nie pajacuj, szukasz opinii o śmieciarzach, Kto w takiej firmie, poza zarządem pracuje do emerytury?
Raczej prędzej renty inwalidzkiej z problemami toksycznymi.
Inna sprawa to taka iż ta firma nie jest zarejestrowana w NAV
Registrert i NAV aa-registeret: NEI.
To zaś oznacza iż pracownik w tej firmie , nie jest ubezpieczony i w razie choroby nie ma chorobowego.
Chyba, że te sprawy są inaczej rozwiązywane systemowo.
Żaden oddział w całym Norge, a jest ich ponad 20 nie należy do NAV.
Jednak jak idziesz tylko na kierowcę to i tak pewnie na rok lub dwa, po trzech idzie podobno dostać świra od wyziewów.
Nawet ja pomimo bardzo dużych kłopotów z pracą, nie zdecydowałem się na pracę u nich w Askim, jak przejrzałem ich status prawny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Misio72
(Misio72)
Wiking
Witam..ja pracowałem w Nordren ale w Stokke wiec nie mam opinii o innych dziełach . Ubezpieczenie masz płacone od pierwszego dnia odciągają ci z wypłaty 5000koron na mieszkanie , kierownictwo jest ok , ale wiekszosc pracownikow to Polacy dostajesz buty i odzież roboczą problem jest taki że piorytetem firmy jest praca jednej osoby jako kierowca i ładowacz ,,to co w Polsce robią trzy osoby w brygadzie to tam robisz sam ,,..jak sobie wyskoczysz z smieciarki 300,,400 razy i wskoczysz z powrotem to ci sie odechce jest 11 rut kazdy dzien inna dzielnica i jakby człowiek robił jedną rute na stałe to moze by to ogarną ..Wróciłbym tam do pracy ale jednej rucie a nie zucany co dziennie po wszystkich dziennie jak sobie włączysz krokomierz to wyjdzie ci jakies 20 25km na lacza ...no i jeszcze jedno w firmie jest Timebank czyli bank godzin w skrocie płacą ci od 6 do 13.30 jak skonczysz o 12 to masz niedobór półtorej godziny jak pozniej bedziesz miał wiecej pracy to ci te godziny wybiora..atmosfera jest ok ..ale to praca dla biegaczy bo wszyscy sie spieszą a w zime wiekszosc jest na chorobowym a ty ...no coz jebiesz za nich bo robote trzeba zrobic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Misio72
(Misio72)
Wiking
na pewno wszystko jest legalnie opłacane wszystkie składki ..Problem to to że trzeba sie troche nachodzić niestety 300 punktów kazdy smietnik trzeba wyciągnać plus drugi smietnik z matem ..nogi ciagniesz za sobą po pracy ,,,tak wygląda praca w Nordren za duzo punktów a za mało ludzi do pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok