Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Radoslaw O Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo hayaboza nienia (2926 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
hayaboza napisał:
I po jaki HU wcisnąłeś tam tą pislandie czy w moim poście był jakikolwiek wątek polityczny
Miałem się tu już nie udzielać, jednak nie łamię postanowienia, ponieważ odpowiadam na zaczepkę autora tematu.
PO żaden uj, tylko tematycznie, ponieważ twoja zaciekłość w wypowiedzi i tłumaczeniu obronnym, dała sygnał werbalny iż myślisz tak a nie inaczej, co oczywiście nie omieszkałem wypunktować.
Zacznij studiować Psychologię Pracy, tak dla siebie, a nie dla tytułu zawodowego, to wiele rzeczy zrozumiesz, a tak, to tylko drętwa gadka i tylko porównania / nawet te polityczne / trafiają do ciebie w czuły punkt.

Żegnam ozięble w ten gorący Nocny Czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
hayaboza napisał:
I po jaki HU wcisnąłeś tam tą pislandie czy w moim poście był jakikolwiek wątek polityczny

---dostałes duzo darmowych informacji...za które nawet pewnie nie podziekujesz?..a do tego ,,będąc po prośbie,, zaczynasz być wulgarny...
...nikt ci tutaj nie pomoże jak nie udzielisz wszystkich informacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
hayaboza
(hayaboza)
Wiking
Wszechwiedzący pan polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
hayaboza
(hayaboza)
Wiking
Wulgaryzm przyszedł po tej pislandii którą gość wcisnął nie wiem do czego i po co a do tego ta obrona l
Jestem człowiekiem całkowicie Apolitycznym
A jeśli chodzi o podziękowania to i oczywiście podziękuję pięknie ale na razie post jeszcze wisi a więc ktoś może coś dopiszę pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...oczekujesz niemozliwego
...podaj konkrety,bez podawania nazwy firmy...jaka branża,zawód,staż pracy,załoga norweska czy polska,jakie sa tam stawki,itd...
...mysle,że wielu miało pdobne sytuacje a jeszcze więcej osób dostało podwyżki...ale bez konkretów,nic z tego nie będzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
hayaboza napisał:
witam szanowne grono
czy ktoś z tutaj obecnych jako tzw przedstawiciel związków zawodowych negocjował może podniesienie pensji lub dodatków stażowych itd
precyzując chodzi mi o jakąś dokumentacje może jakiś schemat jak to wygląda czy coś w tym stylu
ewentualnie może jest ktoś kto profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami
bardzo prosiłbym o odpowiedz
pozdrawiam dzięki za odp


Ja mam akurat z tym troche doswiadczenia z Fellesforbundet bo wiele lat tam uczestniczylem i jak w firmie przynajmij 3 osoby chca zeby wprowadzic umowe zbiorowa to wtedy wszyscy siadaja do rozmow bo sa plusy i minusy takiego rozwiazania. Znam osobe w Fellesforbundet co sie tym zajmuje, napisz na priv. Nadmieniam ze trzeba byc czlonkiem zeby to wprowadzic czyli placic na zwiazki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Riggman napisał:
hayaboza napisał:
witam szanowne grono
czy ktoś z tutaj obecnych jako tzw przedstawiciel związków zawodowych negocjował może podniesienie pensji lub dodatków stażowych itd
precyzując chodzi mi o jakąś dokumentacje może jakiś schemat jak to wygląda czy coś w tym stylu
ewentualnie może jest ktoś kto profesjonalnie zajmuje się takimi rzeczami
bardzo prosiłbym o odpowiedz
pozdrawiam dzięki za odp


Ja mam akurat z tym troche doswiadczenia z Fellesforbundet bo wiele lat tam uczestniczylem i jak w firmie przynajmij 3 osoby chca zeby wprowadzic umowe zbiorowa to wtedy wszyscy siadaja do rozmow bo sa plusy i minusy takiego rozwiazania. Znam osobe w Fellesforbundet co sie tym zajmuje, napisz na priv. Nadmieniam ze trzeba byc czlonkiem zeby to wprowadzic czyli placic na zwiazki



...rejesteacja w związkach zawodowych teraz w jego sprawie nic nie da .....nie może oczekiwać zajęcia sie jego sprawą po fakcie!...to tak jak byś chciał ubezpieczyć dom... po pożarze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
hayaboza
(hayaboza)
Wiking
W związkach jestem zapisany już od kilkunastu lat z tym że teraz w firmie typowo budowlanej jestem wybrany jako przedstawiciel związków zawodowych w firmie pracuje nas 100 osób 90% z nich powiedzmy jest zapisana do związków firma zresztą też ma podpisaną umowę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
hayaboza napisał:
W związkach jestem zapisany już od kilkunastu lat z tym że teraz w firmie typowo budowlanej jestem wybrany jako przedstawiciel związków zawodowych w firmie pracuje nas 100 osób 90% z nich powiedzmy jest zapisana do związków firma zresztą też ma podpisaną umowę

..?????
...to i jenzyki łobce pewnie znasz?
...gratuluję tobie i tym ,którzy ciebie wybrali na przedstawiciela w tym kołchozie
..ogólnego tzw. życiowego ogarnięcia"...
...Ps. mam nadzieję,że głosowanie na twoją kandydaturę było tajne...i nie polegało na wrzucaniu kamieni do dzbana....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
hayaboza
(hayaboza)
Wiking
Olśniewający post
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok