Rozliczenia podatkowe w Norwegii
Zleć to fachowcom już teraz!
Wnioskuj online
zamknij

minus na koncie - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Wojciech Swies Jan Maryjan krzysztof kowal KRZYSZTOF MARCINIAK Zdzislaw Cieszynski boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. REX1 REX1 Krecik197512 Ania2021 (306 niezalogowanych)
53 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Witam
Dostałem w Polsce wezwanie z dnb banku w Norwegi do zaplaty bo mam minus 600 koron na koncie. Mam to zaplacic do 29 stycznia. Jakie beda konsekwencje jak zaplace ten minus 10 lutego wiec 12 dni po terminie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Nowicjusz
"minus" na koncie to nic innego jak KREDYT. Masz więc w chwili obecnej kredyt w DNB i to najdroższy z możliwych. Od kredytu płaci się odsetki, duże. U mnie (mam inny bank) informacja o wysokości odsetek jest zawarta w regulaminie i na ostatniej stronie wyciągu z konta, który dostaję elektronicznie każdego miesiąca. U mnie jest 20% odsetek. Dodatkowo ZA KAŻDĄ czynność, którą bank wykona (np.wysłanie listu, telefon itp) bank pobiera OPŁATY. U mnie w banku za wysłanie listu należy się bankowi 200 kr opłaty (avgift). Opłaty są wysokie i będą pobierane ZA WSZYSTKO aż do skutku czyli do zapłaty wszystkich należnych opłat i samego kredytu. Z 600 kr mogą się szybko zrobić tysiące. Bank nie czeka z podejmowaniem kolejnych czynności. Zalecam się z bankiem skontaktować, elektronicznie albo telefonicznie przez infolinię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram