Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wynagrodzenie - Norwegia

Czytali temat:
KRZYSZTOF MARCINIAK Paweł Jakubiak Paul Paul Onty_Ja_Gabriel_3. Tomkk (1075 niezalogowanych)
2 Posty
Paweł Jakubiak
(Pawel8433)
Wiking
Cześć Wszystkim.
Mam pytanie odnośnie wynagrodzenia. Może ktoś wie jakich granicach powinno zawierać się wynagrodzenie godzinowe team leadera na farmie produkującej owoce lub kierownika produkcji na takiej farmie?. Może jest tutaj osoba która pełni taką funkcję i może powiedzieć coś na ten temat. Mam na myśli pracownika sezonowego pełniącego takie funkcje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Pawel8433 napisał:
Cześć Wszystkim.
Mam pytanie odnośnie wynagrodzenia. Może ktoś wie jakich granicach powinno zawierać się wynagrodzenie godzinowe team leadera na farmie produkującej owoce lub kierownika produkcji na takiej farmie?. Może jest tutaj osoba która pełni taką funkcję i może powiedzieć coś na ten temat. Mam na myśli pracownika sezonowego pełniącego takie funkcje.
Przede wszystkim trzeba sięgnąć osobiście do Norweskiego Kodeksu Pracy, oraz własnej Umowy o taką lub inną formę zatrudnienia w danej firmie.
Inaczej nic się NIE DA!
Jeżeli umowa jest zgodna z kodeksem pracy, ORAZ PODPISANA DOBROWOLNIE PRZEZ OBIE STRONY. to wynagrodzenie może wynosić 1- koronę za cały sezon.
I tyle we tem temmacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mikmak7
(mikmak7)
Wiking
Jest coś takiego jak stawki minimalne.
W naszej firmie ktoś powiedział że pracuję za 50 koron podczas kontroli na budowie i frma miałam kłopoty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
mikmak7
(mikmak7)
Wiking
Proponuję poczytać.
dogadamycie.pl/blog/zarobki-w-norwegii-w...ne-stawki-godzinowe/
A jak problem to na początku poinformować że zadzwonisz do arbeidsinnsats .
Nikt nie pracuje za 1 korone nawet jak jest na umowie.
To jest ścigane i karane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok