Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Dokument S1 - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof kris Kasia K Paweł Paweł Dawidzior Konieczny Jantyma 9 0 Sareenka (1779 niezalogowanych)
12 Posty

(martuska0044)
Wiking
Czy ktoś robił dokument S1? Dostałam już papiery z helfo.. i co teraz z nimi ? Trzeba jechać do NFZ i tylko wziasc pieczątkę i odesłać czy zostawimy jakiś dokument w NFZ? Proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Należy udać się do NFZ i zostawić tak dokument S1. Jeżeli dodatkowo chciałaby Pani objąć ubezpieczeniem swoją rodzinę, to należy w NFZ wypełnić dodatkowy druk.
Zgłoś wpis
6 Postów
Iga79
(Iga79)
Wiking
Nie musisz udawać się osobiście. Każdy wojewódzki oddział NFZ ma swoją stronę internetową. Znajdź adres poczty internetowej do Wydziału Współpracy Międzynarodowej (każdy oddział wojewódzki posiada i to on zajmuje się S1). Prześlij zeskanowany dokument otrzymany od Helfo oraz wypełnione i zeskanowane Oświadczenie dotyczące rejestracji osoby uprawnionej lub członków rodziny (wypełnij tylko właściwy fragment). I wystarczy. W poniedziałek po południu wysłane meilem, a w piątek przyszło potwierdzenie ubezpieczenia. Tym drukiem posługujesz się w przychodniach..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(martuska0044)
Wiking
Dzięki serdecznie za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michał Antczak
(Michał Antczak)
Wiking
Witam.
Czy wie Pani może skąd ściągnę wzór wniosku S1?
Bo próbuje znaleźć to na helsenorge ale nie widzę tego.
Nie mam narazie bank id i mam tylko możliwość wysłania pocztą tradycyjną.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Michał Antczak
(Michał Antczak)
Wiking
Witam.
Czy ktoś ma może wie skąd wziąć wzór wniosku o wydanie dokumentu S1? Próbuje znaleźć na helsenorge ale nie widzę tego wniosku. A nie mam banku id i mogę tylko wysłać tradycyjną pocztą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok