Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Rozmowa kwalifikacyjna /inżynier/ - zarobki - Norwegia

Czytali temat:
5 Postów
vivon
(vivon)
Wiking
Cześć,
Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z jednej z firm do której wysyłałem CV- pierwszy etap przez internet. Zastanawiam się co odpowiedzieć jeśli spytają o oczekiwane zarobki. Mam 5 lat doświadczenia z Polski, spełniam niemal wszystkie oczekiwania pracodawcy, z angielskim sobie radzę, norweskiego póki co nie znam.
Ktoś podpowie jakich sum mogę się spodziewać?

Dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jeszcze nie odbyl sie pierwszy etap rekrutacji,wiec o zarobkach nie bedzie mowy
...na twoim miejscu martwiłbym się o angielski
...Ps. do zatrudnienia jest daleka droga a płaca będzie minimalną w danej firmie na okresie próbnym...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
vivon napisał:
Cześć,
Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z jednej z firm do której wysyłałem CV- pierwszy etap przez internet. Zastanawiam się co odpowiedzieć jeśli spytają o oczekiwane zarobki. Mam 5 lat doświadczenia z Polski, spełniam niemal wszystkie oczekiwania pracodawcy, z angielskim sobie radzę, norweskiego póki co nie znam.
Ktoś podpowie jakich sum mogę się spodziewać?
Dzięki

Na pewno trzy razy tyle co w polandii i zero stresu, praca 7,5 godziny/dniówka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
fokkerwulf
(fokkerwulf)
Wiking
Skoro masz doświadczenie to nie ceń się zbyt nisko...trudno mi podać konkretną kwotę....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
vivon
(vivon)
Wiking
fokkerwulf napisał:
Skoro masz doświadczenie to nie ceń się zbyt nisko...trudno mi podać konkretną kwotę....
Dzięki. Już coś tam rzuciłem, bo jednak o to zapytali mimo iż kolega którego post zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, twierdził inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok