Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Feriepenger - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Jan Maryjan Kasia K Magdalen@ xmartix Karolina Wandelt (939 niezalogowanych)
2 Posty
xmartix
(xmartix)
Wiking
Mam pytanie, pracowałam w Norwegii przełom maja/czerwca tego roku, miałam umowę jednak był brak zapotrzebowania dlatego teraz w grudniu napisałam rozwiązanie umowy za porozumień stron aby wszystko było zamknięte jak trzeba, tym bardziej że nie chce już tam jechać. Napisałam z pytaniem o Feriepenger na co dostałam odpowiedź że należy napisać podanie o wypłatę feriepenger w styczniu. Czy rzeczywiście trzeba pisać podanie o taką wypłatę? I czy nie powinni zrobić tego od razu po rozwiązaniu umowy? Proooosze o pomoc. Ktoś się na tym zna?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Zeby dostac feriepenger trzeba najpierw cos zarobic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
xmartix
(xmartix)
Wiking
Jeden miesiąc przepracowany, wypłata za miesiąc była. To nie odpowiedź na moje pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
napisał:
Mam pytanie, pracowałam w Norwegii przełom maja/czerwca tego roku, miałam umowę jednak był brak zapotrzebowania dlatego teraz w grudniu napisałam rozwiązanie umowy za porozumień stron aby wszystko było zamknięte jak trzeba, tym bardziej że nie chce już tam jechać. Napisałam z pytaniem o Feriepenger na co dostałam odpowiedź że należy napisać podanie o wypłatę feriepenger w styczniu. Czy rzeczywiście trzeba pisać podanie o taką wypłatę? I czy nie powinni zrobić tego od razu po rozwiązaniu umowy? Proooosze o pomoc. Ktoś się na tym zna?

Tutaj znajdziesz info: www.mojanorwegia.pl/praca-i-pieniadze/na...-pamietac-15875.html

"Wyjątkiem jest też sytuacja, w której umowa o pracę ulega rozwiązaniu – wówczas całość przysługującego wynagrodzenia urlopowego wypracowanego przez pracownika do danego momentu musi zostać wypłacona wraz z ostatnią pensją."
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok