Witam.Pracuje w Norwegi od 01.07 tego roku i bede jeszcze pracował kolejny cały rok.Chce jechac w styczniu na urlop i czy moge ządać od pracodawcy zeby mi wypłacił feriepenger w styczniu?pozdr.
6 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Projekt od zaraz. Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy/monterów rurociągów (pipefitterów) do długoterminowego projektu.