Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chorobowe - Norwegia

Czytali temat:
władysław błazk KRZYSZTOF MARCINIAK noregg wiewiorek Darion16 Onty_Ja_Gabriel_3. Emil Moderator Natalia Ad Piotr Bil (631 niezalogowanych)
19 Postów
Wiking
Witam,czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć jak to wygląda prawnie.Otóż ,w maju tego roku złożyłem wypowiedzenie o pracę ,ostatni dzień pracy wpisałem 31 lipca 2019 ,ale pracodawca przeprowadził zemna rozmowę żeby mnie zatrzymać w firmie i dał mi podwyżkę ja sie zgodziłem ,pracowałem sierpień i wrzesień ale podwyzki nie dostałem, pod koniec września wyjechałem do Polski na wolne i zachorowałem , wysłałem mu zwolnienie lekarskie i rozmawiałem telefonicznie .po dwóch tygodniach napisał mi że niepracuje już w firmie na podstawie tego przeterminowanego wypowiedzenia,proszę o odpowiedz jak to jest mozliwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
nilsen napisał:
....po dwóch tygodniach napisał mi że niepracuje już w firmie na podstawie tego przeterminowanego wypowiedzenia,proszę o odpowiedz jak to jest mozliweJest to możliwe, ponieważ napisałeś oficjalne pismo o zwolnienie, jednak nie otrzymałeś oficjalnej odpowiedzi również na piśmie, a wszystkie inne ustalenia takie jakie wymieniłeś nie zostały udokumentowane również na piśmie, tylko ustnie, dlatego nie dostałeś podwyżki i tak dalej.
Gdybyś wtedy zażądał tego wszystkiego na piśmie to firma musiała by to napisać/podwyżka/ lub akceptować wystawione zwolnienie również na piśmie.
A tak stało się to co opisałeś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok