Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Problem - Norwegia

Czytali temat:
Piotr G Kasia K boj fra oszlo igi78 Marian Pawe17 87 Marek Krynicki Olaola83 Cyprian:* (1598 niezalogowanych)
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
Witam,

mam wysłać wiadomość meilową na adres z koncówką @online.no

Wiem że adres jest prawidłowy (pracownik firmy- adres służbowy) ale wiadomość nie przechodzi przez moją pocztę wp.pl.

Czy jest możliwe że adres jest jakoś chroniony?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Adres online.no nie jest adresem służbowym. Jest to adres z serwera Telenor.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
Tak też myślałam. Jeśli to zwykły adres , to wysłanie wiadomości nie powinno stanowić problemu....

Więc pewnie adres ma błąd.

Dziękuję bardzo za odpowiedź!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Olaola83 napisał:
Tak też myślałam. Jeśli to zwykły adres , to wysłanie wiadomości nie powinno stanowić problemu....
Więc pewnie adres ma błąd.
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
To nie jest żaden błąd. Tak właśnie ma ten głupi telenor. posiada blokadę na pocztę zewnętrzną przychodzącą. Tak pisze na ich stronie po zalogowaniu się.
Ja też miałem podobne kłopoty z tymi oszołomami.
Całą korespondencję do nich można wykonać jedynie po logowaniu i to w konkretnych zakładkach inaczej też odrzuca maile.
Gdy rezygnowałem z internetu to korespondencja trwała cały miesiąc zanim przyjęli to do wiadomości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
Mogę w Polsce założyć u nich pocztę?
Dodam, że próbowałam wysyłać z wp.pl jak i z gmail , zawsze pokazuje że nie można dostarczyć wiadomości.

Jaki cel ma taka poczta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
Trochę mnie pocieszylas, bo już myślałam że zostałam potraktowana celowo błędnym adresem....

Rozumiem, że wysłanie tej wiadomości na ten adres jest niemożliwe :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Olaola83 napisał:
Tak też myślałam. Jeśli to zwykły adres , to wysłanie wiadomości nie powinno stanowić problemu....
Więc pewnie adres ma błąd.
Dziękuję bardzo za odpowiedź!
To nie jest żaden błąd. Tak właśnie ma ten głupi telenor. posiada blokadę na pocztę zewnętrzną przychodzącą. Tak pisze na ich stronie po zalogowaniu się.
Ja też miałem podobne kłopoty z tymi oszołomami.
Całą korespondencję do nich można wykonać jedynie po logowaniu i to w konkretnych zakładkach inaczej też odrzuca maile.
Gdy rezygnowałem z internetu to korespondencja trwała cały miesiąc zanim przyjęli to do wiadomości.

Trochę mnie pocieszylas, bo już myślałam że zostałam potraktowana celowo błędnym adresem....

Rozumiem, że wysłanie tej wiadomości na ten adres jest niemożliwe :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Posiadam konto email zarówno na @online.no jak i na @wp.pl i nigdy nie miałem żadnych problemów z przesłaniem wiadomości na skrzynkę @online.no.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Olaola83
(Olaola83)
Wiking
MarekKrynicki napisał:
Posiadam konto email zarówno na @online.no jak i na @wp.pl i nigdy nie miałem żadnych problemów z przesłaniem wiadomości na skrzynkę @online.no.

Rozumiem że nie mogę sobie zwyczajnie założyć u nich skrzynki....
Trzeba być ich klientem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Marek Krynicki
(MarekKrynicki)
Wiking
Tak. Żeby posiadać skrzynkę mailową na @online.no trzeba być klientem Telenor.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok