Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wykazywanie dochdow z norwegi w polsce przy malej kwocie dochodu z pl - Norwegia

Czytali temat:
mart enty Kasia K Magdalen@ Damian7w Łukasz K Tusiek kobi93 długi75 monika norge (1166 niezalogowanych)
3 Posty
Damian7w
(Damian7w)
Wiking
Witam.Sprawa wyglada tak: zarobki w norwegi około 500 000 tys nok brutto za 2019
oraz dochody z giełdy w polsce około 20 ty zł . gdzie to bedzie wykazane na picie
wiec bede zmuszony wykazac moje dochody z norwegi skarbówce

w jaki sposob to bedzie rozliczane ? czy ja sie bede musial drugi raz w polsce rozliczyc z dochodow w norwegi ? jak to bedzie nonsens .bardzo duzo pieniedzy bede musial polskiej skarbówce zapłacic

znacie ten problem ? prosze o jakies zdanie i opinie na ten temat oraz osoby ktore mialy juz z tym styczność z taką sytułacja
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Krystian19831 Woch
(Krystian19831)
Wiking
Tak będziesz musiał w Pl złożyć pit 36 i pit/ZG
Musisz wykazać zarobki w Pl i w NO. Zarobki w NO podniosą Ci próg podatkowy i będziesz musiał zapłacić podatek ale tylko od polskich zarobków.
Ja miałem taką sytuację za 2018. W NO zarobiłem ok 80 tys koron a w Pl tylko 6 tys zł ale zarobki z No podniosły mi prób podatkowy i musiałem oddać 500 zł od tych 6 tys zł skarbowce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok