Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Transport samochodu na lawecie - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew sieczkowski Tomasz Tomasz Jan Maryjan Kasia K Agnes333 S.Tyszka KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Adamson28 (1068 niezalogowanych)
2 Posty
S.Tyszka
(S.Tyszka)
Wiking
Witam. Planuję przetransportowanie norweskiego samochodu zarejestrowanego na mnie lawetą do Polski i z powrotem za miesiąc lawetą do Norwegii. Czy muszę dopełnić jakichś formalności na granicy? Co powinienem wiedzieć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
S.Tyszka napisał:
Witam. Planuję przetransportowanie norweskiego samochodu zarejestrowanego na mnie lawetą do Polski i z powrotem za miesiąc lawetą do Norwegii. Czy muszę dopełnić jakichś formalności na granicy? Co powinienem wiedzieć?Powinieneś poszukać tego wszystkiego o co pytasz, na oficjalnych stronach urzędów granicznych, tak norweskich jak i polskich, tu jedynie otrzymasz gdybanie i nic nadto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok