Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Desperacko poszukuję zatrudnienia ;) - Norwegia

Czytali temat:
wieslaw oska mart enty Kasia K renata kocieda Viktoria Ivanova PC89 Justyna Zasowska aniaaaaaaaaa Onty_Ja_Gabriel_3. Krystian911 eta (723 niezalogowanych)
1 Post
Krystian911
(Krystian911)
Wiking
Witam wszystkich razem i z osobna!
Jestem Krystian! Aktualnie mieszkam w Gdańsku, ale bardzo pilnie szukam pracy razem z lokum w Norwegii. Nie jestem wybredny i nie mam super wymagań co do lokalizacji, rodzaju wykonywanej pracy itp. Wiadomo, że najfajniej byłoby w Oslo lub innym dużym mieście dostać pracę w spokojnym miejscu. Super byłoby dostać się do gastronomii (mam doświadczenie przywiezione z Londynu) lub w handlu (I feel very comfortable during a conversation in english).
Nie mniej jednak chętnie przyjmę pracę jako pomocnik budowlany, remontowy lub jakikolwiek inny. Mam naprawdę doświadczenia w wielu branżach

Jeśli ktokolwiek byłby w stanie pomóc mi odrobinę to będę niedozgonnie wdzięczny! Mam nadzieję, że są tutaj ludzie tacy jak ja i lubią pomagać. Na pewno odwdzięczę się w zaskakujący sposób, bo zaskakiwanie to moja specjalność. Pozytywne oczywiście

Udanego wieczoru wszystkim!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Krystian911 napisał:
Witam wszystkich razem i z osobna!
Jestem Krystian! Aktualnie mieszkam w Gdańsku, ale bardzo pilnie szukam pracy razem z lokum w Norwegii. Nie jestem wybredny i nie mam super wymagań co do lokalizacji, rodzaju wykonywanej pracy itp. Wiadomo, że najfajniej byłoby w Oslo lub innym dużym mieście dostać pracę w spokojnym miejscu. Super byłoby dostać się do gastronomii (mam doświadczenie przywiezione z Londynu) lub w handlu (I feel very comfortable during a conversation in english).
Nie mniej jednak chętnie przyjmę pracę jako pomocnik budowlany, remontowy lub jakikolwiek inny. Mam naprawdę doświadczenia w wielu branżach
Jeśli ktokolwiek byłby w stanie pomóc mi odrobinę to będę niedozgonnie wdzięczny! Mam nadzieję, że są tutaj ludzie tacy jak ja i lubią pomagać. Na pewno odwdzięczę się w zaskakujący sposób, bo zaskakiwanie to moja specjalność. Pozytywne oczywiście
Udanego wieczoru wszystkim!
Cóż Norwegia to nie Anglia, tu nikt z ulicy pracy nie dostanie i to za byle jakie pieniądze.
Tu trzeba mieć naprawdę prawdziwe dokumenty do weryfikacji.
Oczywiście piszę tu o legalnej pracy, a nie u polaczka szefuncia.
Nikt legalnie, nie przyjmie na tak pogardzanego przez ciebie pomocnika budowlanego, ponieważ na to stanowisko, też trzeba mieć potwierdzone wykształcenie zawodowe. A już zwłaszcza dla pracowników zagranicznych nowo przyjezdnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Krystian911 napisał:
Witam wszystkich razem i z osobna!
Jestem Krystian! Aktualnie mieszkam w Gdańsku, ale bardzo pilnie szukam pracy razem z lokum w Norwegii. Nie jestem wybredny i nie mam super wymagań co do lokalizacji, rodzaju wykonywanej pracy itp. Wiadomo, że najfajniej byłoby w Oslo lub innym dużym mieście dostać pracę w spokojnym miejscu. Super byłoby dostać się do gastronomii (mam doświadczenie przywiezione z Londynu) lub w handlu (I feel very comfortable during a conversation in english).
Nie mniej jednak chętnie przyjmę pracę jako pomocnik budowlany, remontowy lub jakikolwiek inny. Mam naprawdę doświadczenia w wielu branżach
Jeśli ktokolwiek byłby w stanie pomóc mi odrobinę to będę niedozgonnie wdzięczny! Mam nadzieję, że są tutaj ludzie tacy jak ja i lubią pomagać. Na pewno odwdzięczę się w zaskakujący sposób, bo zaskakiwanie to moja specjalność. Pozytywne oczywiście
Udanego wieczoru wszystkim!


Tutaj zajrzyj www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok