Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Potrzebny księgowy/wa... - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K boj fra oszlo (654 niezalogowanych)
9 Postów

(Marcelo27)
Wiking
Witam wszystkich czytających
Pracowałem w Norwegii w 2016 i w 2017r. Początkiem roku wróciłem do Norwegii i zacząłem pracę w innej firmie niż poprzednio. Moje pytanie odnośnie zwrotów podatku w Norwegii, ponieważ mam jeden czek za rok 2016 nie wybrany i jeden dokument za nadpłatę za rok 2017. Nie miałem czasu wcześniej się tym zająć, ponieważ pracowałem i innym kraju jak i również w Naszej pięknej Polsce. Tak jak w temacie szukam osoby, która ogarnie te dokumenty i będzie wiedziała co z nimi zrobić. Kwestia wynagrodzenia z mojej strony za pomoc, to już sprawa prywatna między mną o osobą pomagającą. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej Niedzieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Marcelo27 napisał:
Witam wszystkich czytających
Pracowałem w Norwegii w 2016 i w 2017r. Początkiem roku wróciłem do Norwegii i zacząłem pracę w innej firmie niż poprzednio. Moje pytanie odnośnie zwrotów podatku w Norwegii, ponieważ mam jeden czek za rok 2016 nie wybrany i jeden dokument za nadpłatę za rok 2017. Nie miałem czasu wcześniej się tym zająć, ponieważ pracowałem i innym kraju jak i również w Naszej pięknej Polsce. Tak jak w temacie szukam osoby, która ogarnie te dokumenty i będzie wiedziała co z nimi zrobić. Kwestia wynagrodzenia z mojej strony za pomoc, to już sprawa prywatna między mną o osobą pomagającą. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej Niedzieli.


Tutaj znajdziesz pomoc : www.multinor.no/podatki
Zgłoś wpis
9 Postów

(Marcelo27)
Wiking
Bardzo dziękuję Pani/Panno Kasiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok