Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd z Norwegii - formalności - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur Piotr Marcinkiewicz Joanna Kuchnicka Kasia K migella ona Jakub Łobacz Tomal Maxx1974 Piotrowski Marek Krynicki asseq Misiek Misiek mediabet Tomi932 (1048 niezalogowanych)
2 Posty
asseq
(asseq)
Wiking
Niedługo planuję powrót na stałe do Polski, o jakich formalnościach muszę pamiętać? Czy mogę to wszystko załatwić online (na tym najbardziej mi zależy), posiadam dostęp do altinna. Mam tylko d-nummer.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Tak .
Co potrzebujesz zrobić ?
1.zamknąć konto w Norwegii ,ale nie mozesz tego zrobić przed rozliczeniem z podatku i odzyskaniem feriepenger .Chyba że zmienisz numer rachunku po uzgodnjeniu w biurze i w banku .
2.Wymeldować się .Musisz wcześniej aby cała korespondencja trafiała pod nowy adres..
3.Dotyczy powyżeszego .Powiadom bank ,Skatf ,Nav i kogo moze dotyczyć o zmianie adresu.W tym także fjellinjen .Jezeli masz autopass.W sumie wszystkich od ktorych dostawałeś pocztę na dotychczasowy adres.
Jak coś pominąłem to może ktoś dopisze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok