Witam.Jak wygląda tu łączenie rodzin? Ktoś mi podpowie od czego mam zacząć? Wystarczy wysłać tylko formularz przez internet? Czy muszę się jeszcze gdzieś udać, coś wypełnić?
7 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.