Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

wypowiedzenie - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Piotr Polewka Wiolka Wiola Zbigniew Karpinski Kasia K boj fra oszlo Jan Henryk Wachala Ikett Personalpartner ambrozy famila Romanoz jkamil225 (1108 niezalogowanych)
2 Posty
Piotr Polewka
(pietraszka1)
Wiking
Mam 2 pytania, chcę się zwolnić i wrócić, wymeldowanie to wiem, jakie papiery/pismo, złożyć na ręce szefa żeby było zgodnie z prawem, Jakie papiery muszę dostać od szefa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Zamiast sie zwalniac mozna poprosic o tzw "permisjon". Odpowiada to czemus w rodzaju naszego (dawnego?) urlopu bezplatnego.
Blizszych informacji poszukac mozna na forum albo ogolnie w onecie. Ja tylko otarlem sie o temat kiedy koledzy i leder dziwili sie, ze wypowiadam prace zamiast z tego permisjon skorzystac.

Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Polewka
(pietraszka1)
Wiking
Dziękuje za odp ale muszę skończyć z norwegią.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
Proszę zajrzeć do umowy z pracodawcą .Umowa zawiera prawa i obowiązki pracownika oraz sposob rozwiązania owej umowy.
Zazwyczaj jest to związane z okresem zatrudnienia ,im dluzej pracowałeś dla tego pracodawcy , tym dluzszy okres wypowiedzenia.
Okres ten zawsze mozna skrocić i rozwiązać umowe za porozumieniem stron .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok